Sayfa 167/300 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Ben verdim siz hayrını görün, yalnız beni bile hayal kırıklığı yarattı bu adam tan denen... De..... Tam bir borsa dahisi imiş ekmek yedirmez b grb olduğu halde Bütün kredili işlem lere kapalı ve sicili çok bozuk hiç kimse bunu sevmiyor bütün çevresinde beklediğimize yazık

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Ben verdim siz hayrını görün, yalnız beni bile hayal kırıklığı yarattı bu adam tan denen... De..... Tam bir borsa dahisi imiş ekmek yedirmez b grb olduğu halde Bütün kredili işlem lere kapalı ve sicili çok bozuk hiç kimse bunu sevmiyor bütün çevresinde beklediğimize yazık

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hakkında hayırlısı olsun kardeşim. Artık bulaşmazsın herhalde.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

0.65 en azından kallllllkaaaaacaaakkkkkkk spekkkk..

Beceriksizlerrrrrr......
    Son düzenleme : ^^YİGİT BARAN^^; 20-11-2017 saat: 18:06.

4. Tahsisli bedelli yapan hisseler den örnek versenize bir bakın ne kadar uçmuş mu yoksa çakilmismi bir bakalım.bu hisseyi aldigim gün bera ile kararsız kalmış dim.sansima tukureyim bera yüzde 70 é yakın arttı.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by borsakurdu20 Yazıyı Oku
    Tahsisli bedelli yapan hisseler den örnek versenize bir bakın ne kadar uçmuş mu yoksa çakilmismi bir bakalım.bu hisseyi aldigim gün bera ile kararsız kalmış dim.sansima tukureyim bera yüzde 70 é yakın arttı.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Nasipten ötesi yok kardeşim. Sen az kazandım diye düşünebilirsin. Burada yıllardır maliyetini kurtaramayan arkadaşlarımız var. Haline şükretmen lazım. Yada hiç bulaşmayacaksın. Öyle 1-2 hafta içinde köşeyi döneceğinizi felan mı zannettiniz?

6. Bu hisseden para kazanmak istiyorsanız sinirlerinizin çelikten öte olması lazım. Öyle gelcem vurcam kaçacam hissesi değil bu. Öyle bir düşünceniz varsa örnek hisse çok. Biz niye mi burdayız,yaptık bi hata kendimizi kurtarabilir miyiz diye düşünüyoruz.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Son 10 dakika içinde kademeleri silip süpürdüler, Yarın 0.7x ler mi geliyor dersiniz beyler?

Spek hisseyi buralarda tuttun, bari son saat içerisinde kademeleri çiz de marifetini görelim.

Sayfa 167/300 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •