Sayfa 167/309 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Senle uğraşmak bizim için onur meselesi oldu..

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1.5 milyon lot zararı ile satış sürecinde bir mağdur tazminat davası açtı 1 hafta içinde kapda okursunuz.

3. Adalet sarayındayiz an itibari ile

4. İki avukat hazır perşembe namazını kıldık geldi ky yatırımcı 15 kişi

5. 51 kişiden 15 kişi gelebildi.

Bu işten en karlı tosun paşa çıktı valla avukatlık hizmeti veriyor şirkete .çok kurnaz adam videonun sonunda ne diyor sizin derdinizi ne şirket ne SPK çözer tek yer mahkeme diyor herkesi mahkemeye yönlendirip kendi parayı şirketten kazanıyor .ohh haselciin hukuk bürosu artık kaç personel aldı işleri arttırdı aynı anda kaç davası vardır.izleyin işte rıdvanı nasıl yontuyolarsa videonun sonunda bütün yatırımcıları mahkemeye davet ediyor.ben olsam buna iş vermem tantanaci dayı http://m.ogunhaber.com/oguntv/video-...da-51586v.html

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

7. Dava bitti tedbir red ama çok önemli değil şirket için önemli idi.dava istediğimiz gibi geçti müdahiller eklendi.yuzde 5 dava açtı mız tarihde yüzde 5 değiliz misiz .başka zamana oynayacak oyun yoktu .

8. Yav sanki alım programı işe yarayacak bekle sen bilir kişi gerçeği olunca görüşürüz biz bu dava 10 yıl da sürse dagilmayiz sen inaniyirmusun bizim yüzde 5 olmadığımızı zamana oynama güzel aferin 2 yıl sürse ne olur 4 taksit ödersiniz yapının bilanço bilir kişi ile gelecek neyi kaçı racaksin.

Sayfa 167/309 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •