Sayfa 167/650 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    aracı kurumu aradım yarın ogleden sonra gecer hesabe dedıler bılgınıze..
    Eyvallah sagolun.

2. Bu panda manda hikayesi nedir arkadaşlar? Suyu bulandırmak niye böyle? Vertu yeterince üzdü yatırımcısını.. bundan daha kötü ne olacak? Çoğu kişi zaten %50 zararda. Endeksin getirisinden mahrum kalmak da cabası. Madem elimizdeki lotları almadan çıkmayacak. Kıllık değil mi ben de toplamaya başladım. Vadem de 5 yıl...
    YTD

3. Oh yav ne güzel iş..bizim spek kendi kendine kademelere koyuyor aliyor satiyor bişeyler yapiyor bakalim nereye kadar sürdürecek bu işi
    2.70'e kadar kademeler boş sayilir

4. Speğimizin huyu bu alıştık...
    Günlerce 3 kademe yukarı 5 kademe aşağı takılır sonra hop dip yada tepe...
    Sabır lazım buna huyunu anlayınca beklersiniz sıkılıp nasılsa yukarı basacak milleti toplamak için

5.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Bu panda manda hikayesi nedir arkadaşlar? Suyu bulandırmak niye böyle? Vertu yeterince üzdü yatırımcısını.. bundan daha kötü ne olacak? Çoğu kişi zaten %50 zararda. Endeksin getirisinden mahrum kalmak da cabası. Madem elimizdeki lotları almadan çıkmayacak. Kıllık değil mi ben de toplamaya başladım. Vadem de 5 yıl...
    YTD
    faaliyeti varmı bu sirketin ?

6.  Alıntı Originally Posted by mahooni Yazıyı Oku
    Ayni kelimeleri yatirimci ilişkileri bölümüne söyledim ..
    Cevap bu : piyasa koşulları dedi... ben de dedim ki : Daha dunki borsaci degilim sen bebeleri kandir piyasa sirketin politikalarına icraatları değer verir ..... iyi şirketi kim satar bu kadar ? Satan olsa bir o kadar alıcısı olur ...

Bu adamlarin niyetleri yatırımcıyı öpmek belli değil mi ?

Mart ayinda 600 dolardan bitcoin alsam şimdi 4500 dolar sonuç ortada
    yatırımcı iliskilerine telefonla ulasınca mail atın. birde yatırımcı oldugunuzu ispatlayın deniliyor. böyle bir uygulama simdiye kadar hicbir sirkette görmedim. zaten cuzi olan lotumuda bu konusmadan sonra sattım.

bilanco icler acısı durumda. işler hem yarım yamalak kalıyor. sonuclanmıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by borsayatırım Yazıyı Oku
    yatırımcı iliskilerine telefonla ulasınca mail atın. birde yatırımcı oldugunuzu ispatlayın deniliyor. böyle bir uygulama simdiye kadar hicbir sirkette görmedim. zaten cuzi olan lotumuda bu konusmadan sonra sattım.

bilanco icler acısı durumda. işler hem yarım yamalak kalıyor. sonuclanmıyor.
    Hissedar olmadan bilgi edinemiyor musunuz?

8. SPK ya yakın olan kişiler varsa bu şikayetleri dinleyip işlem yapmaları gerek. Cafein ile Smartx deyip yatirimciyi dolandiriyorlar. DOLANDIRICILIK SUCU ICIN SPK GOREV BASINA.

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 167/650 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •