Sayfa 17/538 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 129 - 136 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu projenin detayları hakkında bilgi sahibi olanlar bizi bilgilendirebilir mi?
    Msgyo sitesinden aldım...

Son 3 toplam yükümlülüklerini en fazla azaltan şirketler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Yükselmemesi mucize olur. Anlam veremiyorum. Birde kağıdı bilen az. Üşüşmediler daha kargalar. Yanıtsız o kadar soru varki

4.  Alıntı Originally Posted by rahim özer Yazıyı Oku
    Yükselmemesi mucize olur. Anlam veremiyorum. Birde kağıdı bilen az. Üşüşmediler daha kargalar. Yanıtsız o kadar soru varki
    Nasıl böyle karlı bir şirketi kaçırırlar...Yada yanılsama mı?

5.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Nasıl böyle karlı bir şirketi kaçırırlar...Yada yanılsama mı?

Bakalım eğer düzeltme ise yarın 8

6. Şirket hakkında pek bilgim yoktu. Bilançodan sonra ilk defa gördüm. Şimdi araştırdım da biraz, raporları falan okuyabilirsiniz siz de. Sadece bilgi amaçlı yazıyorum:

Halka 5,50 tlden arz edilirken 90 gün sonra faizi eklenmiş bir şekilde Arza katılanlardan isteyenler tekrar hisse satabilir şirkete diye güvence verilmiş.

Yani şirket 5,68 den geri alım hakkı tanımış. Ve bu geri alımı da şirket ortakları yapmış. Fakat halka arzdan itibaren 1 yıl boyunca arz fiyatından daha düşük fiyata satış yasak.

Hisse satışı yapan ortaklar bu geri alımda hisse alanlar. Belki de böyle bir güvence verdikleri içün mecburen aldılar ve maddi sıkışıklığa girenler tekrar paraya ihtiyaçtan sattı. Belki de gerçekten aldıkları fiyat üzerinde mal boşaltabilirler. Orası bilinmez.

Ama mesele bu. Ytd

7. küçük bir miktar bende aranızdayım yorumları okuyunca pişman olmadım desem yalan olur ama stop belli sıkıntı olmaz inş

8.  Alıntı Originally Posted by tomakin37 Yazıyı Oku
    küçük bir miktar bende aranızdayım yorumları okuyunca pişman olmadım desem yalan olur ama stop belli sıkıntı olmaz inş
    Hisseye herşeye gebe hazırlıklı ol...

Sayfa 17/538 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •