Sayfa 17/27 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon
Arama sonucu : 212 madde; 129 - 136 arası.

Konu: BMSTL Birleşik Metal San. VE Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Sn. Üç Kırkbeş

Paylaşım için teşekkürler.Bu yüzdesel artışları eklediğiniz dosyada göremiyoruz değil mi? Bir de en önemli konu ürün grubu bazında ton başına usd bazlı fiyatlar ne kadar olacak acaba? Sanırım bilançonun kaderini bu detay belirleyecek.Bu fiyatlamada hangi tarih baz alınıyor acaba bilginiz var mı? teşekkürler
    İmleçi sağa kaydırmazsan göremezsin tabii Şimdi gördüm teşekkürler.Ürün grubu birim fiyatlandırması konusunu merak ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Bilanço iyi gelecektir diye düşünüyorum ben de

Galvaniz kaplamalı tel ihracatı

https://rapory.tuik.gov.tr/06-08-202...400306301.html
    Sn. Üç Kırkbeş
    Paylaştığınız raporda sektördeki ilk üç ay ve sonraki üç ay rakamlarını Mart ve Haziran döviz kurlarını da baz alarak ikinci çeyrek için yaklaşık 52 milyon tl altı aylıkta toplam yaklaşık 82 milyon tl kar rakamı tahmin ettim.Tamamen matematiksel orantılama olup matematiğimin çokta iyi olduğu söulenemez.O yüzden yanılma payı yüksek olup elimde hisse olduğu için duygusal davranma ihtimali çok büyüktür.Kimse ciddiye almasın🙄

3.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Sn. Üç Kırkbeş
    Paylaştığınız raporda sektördeki ilk üç ay ve sonraki üç ay rakamlarını Mart ve Haziran döviz kurlarını da baz alarak ikinci çeyrek için yaklaşık 52 milyon tl altı aylıkta toplam yaklaşık 82 milyon tl kar rakamı tahmin ettim.Tamamen matematiksel orantılama olup matematiğimin çokta iyi olduğu söulenemez.O yüzden yanılma payı yüksek olup elimde hisse olduğu için duygusal davranma ihtimali çok büyüktür.Kimse ciddiye almasın��
    620 m tarzı bir hasılat beni dinginleştirir
    Çatıya ges projeleri var o projenden sonra maliyetler daha aşağı gelir.
    Firmaşin fiyatları düşüyor

Bu koyduğum raproda çinko kaplamanın ihracatı var. şirket hem çeşitlilik hemde korozyona daha dayanıklı olması sebebiyle zincalu kaplamayı öne çekarmayı amaçlıyordu. zincalu'nun hem kar marjı daha yüksek

bakalım yarın ak koyun kara koyun belli olacak
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

4. bilanço geliyor akşama..

bugünkü fiyatlamayı takip edelim..

bakalım oyuncu ne durumda..

patron neyapıyor..

5.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    üç kırkbeş gelir yakında 3:45

tam bi araştırmacı kendisi
    in vino veritas

düşeş recep

6. daha yeni arz olmuş kağıt..

ortada fol yok yumurta yok.. yatırımcı sövüyor..

la gidin ötede oynayın..

sabrınız yoksa zar atın.. düşeş recepler sizi..

7.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Öbür hafta 3:45 aranızda.

Kağıt değişim vakti geldi benim için. Bu da olgunlaşmış.

Benim gözümde maliyet noktasında alırım gadasını bunun
    Oralar tahtacı maliyet noktası

Altı zarar,
    Üstü kar
    Topla toplayabildiğin kadar
    Havar dostlar havar...
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

8. "Aklımı peynir ekmekle mi yedim ben!"
    "Elbette peynir ekmekle yedin," dedi Göbelez Baba. "Aklını katıksız yeseydin, kuş kadar şeyle asla doymazdın!"

Sayfa 17/27 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •