Sayfa 171/360 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 2873 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Arkadaslar yazimi yapici bir yazi olarak algilayiniz lutfen. Ust duzey bir banka yoneticisi arkadasim bana su istatistigi verdi.Turkiye de kucuk yatirimcinin 2% si kazanir 2% basabas cikar ve 96% kaybederek ayrilir.sistemin dinamigi de bunun uzerinden isler. Hicbir cogunluk hissesini elinde bulunduran karini diger yatirimcilarla paylasmak istemez.piyasa yonlendirici de elindeki hisselerin uzerindeki kontrolu kaybetmiyecek bir oranini yukaridan satar ve dusurdukten sonra geri alir.benim kisisel gozlemim odur ki bununda periodu 4 ila 6 yil gibi sureler de tekrar eder.bu kagit benim gozlemime gore bu period da. 3.80 4.50 arasinda son iki yilda cok git gel yapti.acikcasi 8.70 lerde beni de carpmisti ama bu surecte geri verdi. Ozkaynaklarinin artmis olmasi yatirima yoneldigi gibi algilanabilir. Eger yeniden sicak paraya ihtiyac duyarsa ki bu da ihtimal dahilinde, ortaklarindan para isteyebilir. Buna da hazirlikli olmakda fayda var. Burada bir kac kisi yazdi diye hatirliyorum.Daha once bir kac yatirimimda basima gelmedi degil.bu da benim B planim. Bu risk karsilanabilecegi surece alinabilir. Fakat bunun gibi ilk yatirimi cok yuksek sektorlerde hele de cok spesifik bir is yapiyorsa isten el cekmek cok da kolay degildir. Bu sebeple yatirim karari alinirken bu etkenlerin hepsinin degerlendirilmesi faydali olur.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

3. yıllardır sömürdügü soydugu yetmedi.. Diyorsunki bide bedelli yapıp pamuk eller cebe diyebilir yani. Ne yatırımı yapmış ne alıp ne satmış.. Yaptıkları tekşey 7-8 yıldır ky soymak. Heryıl düzenli zarar açıklamak.

4. Yeter lan yeter öldü.. Vurmayın artık..

5. Son bir yilda ucu gecen hafta olmak uzere 4_5 defa 4.50 gecti.goz gore gore kucuk yatirimcilara bu firsati stable bir sekilde vermesi biraz sogulanmasi gereken bir durum. Gecen hafta birdaha yapmayabilir diyordum ama 4.5 den aldiklarini bu kadar kisa surede 3.9 dan yerine koydurma firsati vermesi biraz garip geldi.teknik modellemeyle aciklanabilecek bir durum da degil.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Demekki dahada aşşa sı var gibi.

7. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

8. Yine bu keki hisseye bulastik her defasında beni kandırıyor.ha çıkacak diyorum.aliyorum.hoop sonra aşağı salıyor.ama. Artık ben seni tanıdım.nereye düşersen dus hep alıcıyım.seni uyanık

M1453 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 171/360 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •