Sayfa 173/846 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon
Arama sonucu : 6765 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    @alanzo tam 2 yıl önce 170 liraymış şimdi 900 lira. Çok yordu derken neyi kastettin açıklar mısın? Fazla hızlı gitti, yordu, terletti mi demek istedin?

Bu arada Bedelsüz isterük. Çok pahalı, alameyoz. Buna para yetmediği için Tofaş alıyorum mecburen.
    Bu kağıda kesinlikte bir bedelsiz lazım, millet a-la-mı-yor, bu fiyatı olayı tam anlamıyla psikolojik. İnsanlar 1000 TL verip bir adet hisse almak yerine, 50 liradan 20 tane hisse almayı tercih ediyor.

Syg

2.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Froto yüzde 400 getirdi
    Yarı kapasite çalışan Tofaş yüzde 750, alsat ci doas yüzde 950, ttroak yüzde 800, daha yüzlerce hisse bundan fazla getirdi. Senin çok koştu dedigin bumu. Oğlum siz geyikten öte bişey bilmezmisiniz
    Bu yorumdan sonra diyecek lafım biter. Allah daha çok kazandırsın size sevgili alonzo.

3.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Bu kağıda kesinlikte bir bedelsiz lazım, millet a-la-mı-yor, bu fiyatı olayı tam anlamıyla psikolojik. İnsanlar 1000 TL verip bir adet hisse almak yerine, 50 liradan 20 tane hisse almayı tercih ediyor.

Syg
    O zaman da millet üşüşürmüş, tahtacıların işine gelmezmiş.

4. Muzikal kardeşim. Dolar iki sene önce 8 TL idi . Şimdi 27 TL . Ki o kadar baskıya rağmen. Biz bin tane riske girdik. Dolar kadar kazandık. O riske değmedi froto da durmak.

5.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Sevgili Müzikal senin benim 2-5-10-15-20 yıl bekleyip içtiğimiz çorbayı bunlar 2 gün-hafta-ay içinde içmek istiyorlar. Bizler maraton bunlar 100 metre koşucusu. Mazallah kendileri hiç hata yapmaz bu tiplerin, düzeltme öncesi gidiyor diye dalganın tepesinde atlarlar düzeltme başlayınca forum-sosyal medya ellerine ne geçerse her yerde küfürbazlık mesleklerini icra ederler. Egoları dağları aşmıştır lakin sorsan sen ben böyle gerçekleri suratlarına çarptığımız için en büyük egolu adamlarızdır. Bunların kitabında varsa yoksa şirketler hatalıdır hep. Cüretkarlıkları Froto gibi Türkiyenin meda ı iftiharı- yatırımcıların göz nuru bir şirkete 7/24 dil uzatacak kadar da ileridir.

Şimdi bunları yazdığımız için gelip senden başlar hepimize ağzını bozabilir küfürbaz. Kötü sözün sahibine ait olduğunu bilemeyecek kadar da gafil olduğundan bi haber

Bizlerin yatırım felsefesinin ortak olması hasebiyle ben dahil pek çoğumuzu Dudu nun adamı olmakla yakıştıracak kadar da yatırım kültüründen bi haber nasipsiz saygısız.

Bunlara anladıkları dilden konuşmazsan hadlerini hepten aşarlar.

Çaya devam.
    Sevgili ric,

Bir atasözü ile kendimce lafımı sonlayayım. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. 30 yıldır portföyümüze dolar bazında tonla para kazandıran şirketin önünde ancak ceketimizi ilikler saygı duyarız. Gerisi tıraş.

Sevgiler, saygılar.

6. Makarna 2 TL idi . Şimdi 15 TL. Makarnacı kadar kazanmadik

7. Ortaklar bu şirket en son 2005 yılında %20 sermaye artırımı (bedelsiz) yapmış, bu sermaye ile devam edemez, bakın burada bir sürü projeden bahsediliyor, bu sermaye miktarı ile olmaz.

Syg...

8.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Muzikal kardeşim. Dolar iki sene önce 8 TL idi . Şimdi 27 TL . Ki o kadar baskıya rağmen. Biz bin tane riske girdik. Dolar kadar kazandık. O riske değmedi froto da durmak.
    Sevgili alonzo,

Memnun değilsen sat tuşuna basabilirsin. Daha iyilerini biliyorsan dediğim gibi allah daha çok kazandırsın sana. Ben portföyümde froto tutuyorum yıllardır, dolar bazında getirisinden de gayet memnunum. Sen son 2 senede memnun değilim dediğin için 2 senede çok memnun olduğumu belirttim. Daha geriye gidersek, ne ben söyleyeyim getiriyi ne de sen anlamaya gayret et. Gerek yok.

Herkesin kazancı en memnun olduğu hisselerde bol olsun, allah daha daha çok versin inşallah. Ben hayatımdan oldukça memnunum froto ile.

Sevgiler, saygılar.

Sayfa 173/846 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •