Sayfa 175/582 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 4650 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Şunlar şunlar olabilirmi der insan merak var
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Beklenmeyen diyorum tasvir edersem beklenmeyen olmaz ki
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

2.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Bedelli bir şirket için prestij kaybıdır, Ahmet patronun bu işe gireceğini düşünmüyorum.
    Dün akşam patlayan bedelli sansasyonundan sonra bedelliler daha da mercek altına alınacaktır ülkemizde 😉
    hektaşiler sirketleri bedelli yaptıkça bayram gibi kutluyorlar ama

3. bedelli şirketine göre, miktarına göre değişir, şirketin defter değerine bağlı. o yüzden bazı bedelliler rağbet görür. yapı kredi bile bedelli yaptı.

10 liralık, sağlam güçlü hisseye %100-200 bedelli yaparsan 10 liralık hisseyi 1 liraya verecem dersen işi bilen piyasa profesyonelleri üşüşür.

hisse 2 liradır 1 lira daha ver dersen millet kaçar. bedelsiz yurtdışında iplenmez bizde millet bayılır bedelli ise tam tersi.
    Son düzenleme : bitpire; 28-08-2022 saat: 21:31.

4. ama bu finansallarla yapacağını sanmam özakın tahminimden güçlü geliyor ve gelecek gibi.

5. Küçük hacimlerle büyük düşürüyorlar, ne amaçlanıyor bu hareketlerle beli değil, kaç gündür devre kesmeye yaklaştıryor hisseyi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Normande bende hala alım için uygun fiyatlı diye düşünüyordum..!!

Fakat bu haftaki gereksiz düşüş kafamda soru işaretleri oluşturdu ve geçmişin bir hedabını yapayım dedim..!!

Yukarıdaki hesapların ortaya çıkardığı gibi hisse çok ta ucuz değilmiş, bir de yıl sonu dolara müdahale sinyalleri geliyor her yerden..!!

Olur da dolar 10-12 bandına düşürülürse hissede çok sert bir düşüş olabilir..!!!

Ahmet efendi genelde mızrağı yatırımcıya sokmayı tercih ediyor, bunu defalarca tecrübe ettik ne yazık ki..;-))

Dolar 12 olursa 12×2=24×0.77=18,48÷4,63=4 TL yi gösterebilir Ahmet efendi, tıpkı 6,25 ten sonra 3,98 leri gösterdiği gibi..!!!

Yapar mı yapmaz mı bilmek çok zor, ama fırsat bulursa kesinlikle yapar ona kefilim..;-))

Herşey Yunanistan'ın yapacağı bir deliliğe bakar..!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!
    Bu hırsızın en sevdiği şey olumsuz hava ve fırsatçılıktır...!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

7. küçük yatırımcıların stopları patlıyor heralde birde at eşek demem at yarışçısı olarak gözükmeme sebep olmuş heralde bundan sonra tosbik derim
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8. Şöyle yorumsuz Bi dolar grafiğini atalım
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 175/582 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •