Sayfa 176/1012 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Maşallah petko son üç gündür harekete başladı, heralde sıra ona gelmiş olmalı rosense abi ama ben alttan alıp üstten veremiyorum genelde alttan verip üstten alıyorum.
    Düşsede alsak modunda beklemedeyiz.
    bugün hisse ile uğraşaşıp riske girme .....öğleden sonra abd verisi ile gümüş ve altın da sert hareketler olacak.....bal şuan burada.....

2. S&P Global, Türkiye'nin kredi notu görünümüne paralel olarak Pegasus'un görünümünü de yükseltti06/10/2023 11:54:52

29 Eylül'de Türkiye'ye ilişkin görünümü negatiften durağana revize eden S&P Global, bugün de Pegasus Hava Taşımacılığı'nın görünümünü negatiften durağana çıkardı ve aynı zamanda, talep edilmemiş 'B/B' uzun ve kısa vadeli kredi notların teyit etti.

Altını iyi zopalamışlar ama dibini bulmak üzere.

4. biraz düşüş gösterirler sonra alırlar diye varsaymıştım, hemen hemen hiç salmadı. gün sonu alıcılı olacağı muhakkak gibi, ama her zamanki bi derin dalış gelmez mi daha evvelinde diye bekliyorum, ilk yarım saat endeks hisselerini temizlemiştim, aşağıdan alırım diye.. sırf ben ucuz mal alamyayım diye hiç ddalmayabilir bugün shherefsiz

5. Euro dolar 3 gündür ufaktan yükselişte..
    İhracatcılar için olumludur.

1.063 önemli..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,774
     Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    peşmergeyle ne alakası var, şu an ordunun hedefi ypg/pkk hedefleri,
    barzani de pkk düşmanı, bizim safımızda sayılır
    Barzani ile YPG düşman değildir.Bize söylenen odur.Peşmergeye verilen silahlar sadece onlarda kalmaz.

Bu iş hayatın akışına uygun değil.Etnik yapı aynı,siyasi hedefleri(temelde ) aynı...Orada yaşayanların anılarını dinlediniz mi?

Arada birbirine ateş açarlar..Millet görsün.Onlarca haber görebilirsiniz ama bu bizim medyada pek manşet yapılmaz.Çünkü peşmergeye,barzaniye yapacak bir şeyimiz yok.

https://www.dailymotion.com/video/x6e1jtr

https://www.yeniakit.com.tr/haber/ba...ek-942849.html
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    biraz düşüş gösterirler sonra alırlar diye varsaymıştım, hemen hemen hiç salmadı. gün sonu alıcılı olacağı muhakkak gibi, ama her zamanki bi derin dalış gelmez mi daha evvelinde diye bekliyorum, ilk yarım saat endeks hisselerini temizlemiştim, aşağıdan alırım diye.. sırf ben ucuz mal alamyayım diye hiç ddalmayabilir bugün shherefsiz
    Ben de bekliyorum üstat.
    Aşağıdan el artırmak için bakalım ne kadar fırsat verecek.

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Euro dolar 3 gündür ufaktan yükselişte..
    İhracatcılar için olumludur.

1.063 önemli..
    Yukarı kırar da 1,10’a kadar gider umarım.
    Ama görüntü 1,036’ya gidecek gibi.
    Gözü toprağa bakıyor.

Sayfa 176/1012 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •