Sayfa 178/689 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Eşleşme 65-64 gidip geliyor..düşük miktarlarla..
    Sagol tesekkur ederim,bilancoyu ne zaman gonderecek bakalim gun sonunda yapar bu cakallar

İşlem saati bitikten sonra gönderiyorlar genelde bildirimleri
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

3. Asagi saliyomus gibi yapip toplayacaklar mi acep de diyorum icimden

4. Bu şekil boşlukta sallanmaya devam edeceğiz sanırım..

5. bilançodan kimsenin beklentisinin olmadığı salınmasından belli. Öteki köyde yazan ve millete akıl veren bir ecounmont mu ne var. Eğer burayı okuyorsa Allah'ından bulasın. İlk yükselişte 88'de verdiğim sat emrini senin satmayın sözüne inanıp iptal ettim. 4000 tl zarardayım. Birşey biliyorsan açık açık yaz bilmiyorsan biliyormuş gibi ahkam kesme. Hani yükseliyordu. Yapacağın işin ta ..................

6. Borsa da başkalarının sözü ile hareket etmek yapılacak en büyük hata. Kendi kararınızı kendiniz verin. Para sizin kazansanız da kaybetseniz de siz sebep olun. Akıl veren olur para veren olmaz. Okuyun ,araştırın, değerlendirme yapın ve kararınızı verin. İnternet ortamın da bir çok doğru ve yanıltıcı bilgi çok. İçlerinden doğru olanları bulabilirsiniz. Siz siz olun kendi işinizi kendiniz halledin..

7. ESEM ne bilançoya bakar ne de başka bir duruma. Söylüyoruz her zaman, ESEM spekülatif hisselerin babası. Her an her şey olabilir. Bura da risk oldukça yüksek. Bura da hisse var ise batacağını da biliyor olmanız gerekiyor. Buraya koyduğunuz parayı unutun. Normal bir hisse gibi bilanço gelecek, şu olacak bu olacak diyerek kendinizi üzmeyin. Olan sağlınıza olacaktır. Saldım çayıra mevlam kayıra durumuna göre hareket edin burada.

Sayfa 178/689 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •