Sayfa 180/1000 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı'na iniş yapan uçağa yıldırım isabet etti. Sivasspor kafilesinin de Fenerbahçe maçı için İstanbul'a gitmek için uçağı beklediği öğrenildi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Zafer Çika'nın Cenazesinde Büyük Saygısızlık!

Usta oyuncu Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika'nın İzmir'de düzenlenen cenaze töreni sonrası, siyaset ve sanat camiasından gelen çelenklerin üzerindeki çiçekler, görevlilerin ikazlarına rağmen bazı vatandaşlar tarafından yanlarında getirdikleri pazar arabasına konuldu.

eli ayağı düzgün insanalrda yağmacılık derdince
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Erdoğan : ( Sunucunun kendinize zaman ayırabiliyor musunuz ? En son ne zaman 2 yumurta kırıp ekmek bandınız sorusuna ) : Ucuz söylüyorsun ya onu her zaman yapıyorum , hatta 3 yumurta yaptırırım bazen pastırmalı bazen kavurmalı .

Böylece yayın bitmis oldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ağrı ile Van arasında ulaşımı sağlayan 2 bin 644 rakımlı Tendürek Geçidi'nde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle çok sayıda araç mahsur kaldı.

Kisa hali 3,14 olan ancak sonsuza kadar devam eden Pİ sayısının alt basamaklarını hesaplama rekorunu bir Google çalışanı 31.4 trilyon basamağı bularak rekoru eline geçirdi .

Bir Japon firması , babaların çocuklarını emzirebilmesi için bebek emzirme aleti üretti .

Dışişleri bakanlığı , ABD İnsan Hakları 2018 raporuna tepki gösterdi / Son dakika

Dışişleri bakanlığı : Rapor geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi gerçek dişi Bilgi ve önyargılı yorumlar içeriyor .

Dışişleri Bakanlığı : ABD’nin Türkiye’nin teror örgütleriyle mücadelesini idrak edemediğini görüyoruz .

Dışişleri bakanlığı : Darbe girişiminin arkasında olanlar icin “ Siyasi tutuklu “nitelemesi açıkça tarafgirliktir .

Dışişleri bakanlığı : Dışişleri Bakanlığı: FETÖ elebaşına ev sahipliği yapan ülkede hazırlanan rapor, 15 Temmuz'un arkasında kimlerin bulunduğu algısını güçlendirmektedir

Dışişleri Bakanlığı: Karanlık insan hakları tarihi tüm dünyanın malumu olan ve hatta daha geçtiğimiz yıl boyunca çocuklar dahil göçmenlere yaptığı zulümle gündeme oturan bir ülkenin, ironik şekilde Türkiye’yi suçlaması en hafif deyimiyle ciddiyetsizliktir.

Sayfa 180/1000 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •