Sayfa 180/359 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    o konu bence de başlı başına bir dünya...hem şirket yönetimi atacağı önemli kaplar ile hisseyi gündemde tutacak hem de ekonomi çevrelerinin yapacağı yorumlar ile atatp gündemde kalacaktır...green x atatp için altın yumurtlayan bir tavuktur...
    Aynı dusuncedeyim abi.

2. bu yılın ocak aylarında vbtyz hisseni 57 den almıştım...alışımdan sonra 32 lere kadar düşmüştü...ardından da 96 ya kadar çıktı..ben kabaca 80 ortalama ile ayrıldım..ama benden sonra bazı üstadlar vbtyzin bazı güzel yönlerini yeniş keşif ettiler şimdilik de vbtyz için çok yüksek fiyatları telafuz ediyorlar ki geçen hafta 133 ü gördü...şu sıralarda ise 108 fiyatında...

hem vbtyz hem de atatp yi tanımış biri olarak söylemeliyim ki atatp vbtyz den bir kaç gömlek daha üstün bir şirkettir...argesi çok gelişmiş ve muthiş işler yapabiliyor atatp...atatp de potansiyel yüksek olarak görüyorum...tabi green x ile birlikte eminim ki bir çok üstada bu hisseyi yeni tanımaya ve dilendirmeye başlayacaklardır..sabır ile beklemeye devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Çok güzel bilgiler.Tesekkurler

4. https://www.atptech.com/atp-zenia/zenia-kiosk/
    Atatp kiosk pazar payını 3.çeyrekte artırdı..

5.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Sn Kazanckapısı çok değerli bilgiler paylasmissiniz tesekkurler..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Sayfa 180/359 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •