Sayfa 181/1001 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Amerika demokrasiyi getiriverir ne olacak. Bugün ılımlı islam yarın demokrasi. Suud rulez.

Çok güzel gelir bu fellehlara demokrasi, önce birbirlerini doğrarlar!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Çok güzel gelir bu fellehlara demokrasi, önce birbirlerini doğrarlar!
    Aslında o zamanki darbeyi de bastıramamışlardı, en sonunda Fransızlar'dan yardım istediler. Ama bir sorun vardı, Fransız komandoları müslüman değillerdi ve Kabe'ye giremezlerdi. Özel bir fetva çıkarıldı ve komandolar geçici olarak müslüman yapıldı ( o nasıl olduysa) ve Fransız özel harekat timinden 40-50 bordo bereli muadili asker Kabe'yi darbecilerden kurtardı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Aslında o zamanki darbeyi de bastıramamışlardı, en sonunda Fransızlar'dan yardım istediler. Ama bir sorun vardı, Fransız komandoları müslüman değillerdi ve Kabe'ye giremezlerdi. Özel bir fetva çıkarıldı ve komandolar geçici olarak müslüman yapıldı ( o nasıl olduysa) ve Fransız özel harekat timinden 40-50 bordo bereli muadili asker Kabe'yi darbecilerden kurtardı.
    Teşekkürler efendim, fakat olayı derinlemesine biliyorum zaten, ben sadece örnek olarak vermiştim, olacaklara ilişkin.

Olursa tabiki, inşaallah!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    "BU DOLAR EBEMI MIKECEK"
    başlığı açılacak yakında orda beklerseniz belki kazançlı çıkabilirsiniz.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Utanmaz adam. Bunu yazarken utanmıyor musun ? Kahvede erkek erkeğe sohbet mi yapıyorsun. Forum sayfası burası.

Bu başlığı şu anda 41 kişi okumaktadır. (11 üye ve 30 ziyaretçi)

gece gece.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Teşekkürler efendim, fakat olayı derinlemesine biliyorum zaten, ben sadece örnek olarak vermiştim, olacaklara ilişkin.

Olursa tabiki, inşaallah!
    Arap baharında suud yönetimi ayaklanma çıkmasın diye halka epey para dağıttı. (öyle böyle para değil ) . Ancak şimdi durum farklı düşük petrol fiyatından ötürü bütçe denkleşmiyor artık. Halk diyor ki , bana bakar beslersen kralımsın ne dersen yaparım, amaaaaa vergi salmaya başlarsan (ki başladılar) o zaman kral benim, hem para ödeyip hem de senin boyunduruğunda olmam. O nedenle alel acele genç veliaht zamanından önce yönetime getirildi. Ilımlı islam , özgürlüklerin arttırılması hepsi vergi almaya başladığı halkın saf değiştirmemesi için.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 41 kişi okumaktadır. (11 üye ve 30 ziyaretçi)

gece gece.
    Bu memlekette gece mece olmaz, biz dolar gaymeciler için!!!

Çakma darbe olur, fellahlar birbirlerini doğrarlar, RTE ölür, her şey olabilir..

Tikkatli olmamız lazım, dolarlar kuşaklan bele sarılı bekliyor...

Gömeceğim yerler belli, gelişmeye göre hareket edeceğim...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by MrK Yazıyı Oku
    USAda hissesi olan varsa, bu akşam kara cuma söylentisi var, haberiniz olsun. dow çöküş, dxy yukarı...
    Bu gönderi ile dalga geçtiniz ama pazartesi görüşürüz. Uzakdoğu açılır açılmaz başlayacak kara pazartesi. Suud darbe haberini alanlar cumadan satar diye düşünmüştüm ama piyasayı bozmak istemediler.

Abd borsalarında yüklü hissesi olan suud zenginlerinin hesapları bloke edildi. Dünya piyasaları mutlaka rahatsız olacaktır. Balon patlaması için bir bahane gerekiyordu. Dolar/TL pazartesi sabahı 4 üstü açılabilir.

Sayfa 181/1001 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •