Sayfa 182/950 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 7595 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    İsim vermem doğru olmaz. Ama şairi bulmuşsun 7/10 alır benden.

Yorumlarını, analizlerini tarafsız ve mümkün olduğunca en detaylı yapan, tavsiyeleri tutarlı olan profesyonelleri takip etmek faydalı olur diye düşünüyorum. Günlük konuşan, katalizör etkileri bertaraf edip kısa sürelerde fikrini değiştirenlerden uzak durmak lazım.

Tarafsız, sektöründe (her sektöre bulaşmayan) tecrübeli ve uzman, yurt dışı kendi sektörlerini de detaylı takip eden, olaylara tepeden bakarken ince detayları kaçırmayan, düşen haberleri hızlı ve doğru analiz edip servise veren, fenomenlik peşinde koşmayan analistleri takip ediniz. Bulursanız bana da haber verin, ben de takip edeyim
    Cemal Bey de gerçi Hrc ani fiyat düşüşü öncesi epey yanıldı ama sektörü en iyi bilenlerden tabi. Teşekkürler hocam tavsiyeleriniz için 😊

2. iyiye gidiş kabak gibi belli karamsar olmayın...son çeyrek voleyi vurmuş şirket daha ne yapsın...aynı trendde devam ederse 2024 yılı 30-35 milyar ne kar gelebilir....bence bu süpriz değil artık...bol şans..

3. Bu arada sektör beklentisi HRC için 600 USD- 650 USD Aralığı .
    Şu anda 680-700 USD aralığında

4.  Alıntı Originally Posted by ulas Yazıyı Oku
    Bu arada sektör beklentisi HRC için 600 USD- 650 USD Aralığı .
    Şu anda 680-700 USD aralığında
    Biz önümüzü kış tutalım da yaz çıkarsa bahtımıza demişler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Biz önümüzü kış tutalım da yaz çıkarsa bahtımıza demişler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynen ama bir şey dedi geçen gün Şant Manukyan...

Çin ne yapacak bilmiyoruz, yarın çıksa ben şunu alacağım 1 trilyon dolar ayırdım dese, biz daha o almadan o malı alır tüketiriz dedi...

Çin kan ağlıyor, büyük paketler de açıklamıyorlar... Bakalım ne olacak... Çok belirsizlik olduğu kesin!

6.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    İsim vermem doğru olmaz. Ama şairi bulmuşsun 7/10 alır benden.

Yorumlarını, analizlerini tarafsız ve mümkün olduğunca en detaylı yapan, tavsiyeleri tutarlı olan profesyonelleri takip etmek faydalı olur diye düşünüyorum. Günlük konuşan, katalizör etkileri bertaraf edip kısa sürelerde fikrini değiştirenlerden uzak durmak lazım.

Tarafsız, sektöründe (her sektöre bulaşmayan) tecrübeli ve uzman, yurt dışı kendi sektörlerini de detaylı takip eden, olaylara tepeden bakarken ince detayları kaçırmayan, düşen haberleri hızlı ve doğru analiz edip servise veren, fenomenlik peşinde koşmayan analistleri takip ediniz. Bulursanız bana da haber verin, ben de takip edeyim
    Müzikal abi şimdi geriye doğru 200 sayfa okutma bana, burada hangi analistlerin Ereğli paylaşımı yapılmış diye. Özel mesaj yoluyla isimleri göndersen olmaz mı

7.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bir de ton başı favök 200 dolara yaklaşırsa bakarım konusu geçmişti önceden.

https://twitter.com/tradeallof/statu...UyY1Fn4hA&s=19

Bu hesap arada kendi hesapladığı marjları paylaşıyor. En son paylaşımı 125$. Yetmez mi müzikal abi, biraz da sen insen 200$dan 175e, marjlar 150ye çıksa, Nisan gibi fiyatta anlaşırız seni de erdemirci yaparız gibi sanki?

8. Müzikal abi Abi bir de halka arz var patek diye şirket.

19:27de kap geldi.

20:15te ise

https://twitter.com/omerhankrm/statu...MqG2Ks8gQ&s=19
    Bir temel analizci 1 saat içinde bu analizi yazdi. Sence mümkün mü?

Benim en sevdiğim konu, fenomenler. Sen de bu konuda bilgiliysen artık seni arada darlarım iznin varsa

Sayfa 182/950 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •