Sayfa 183/1000 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Cafe Trend&Trade

Yeni Zelanda polisi , güvenlik sebebiyle insanların camiye gitmemelerini önerdi .

Yeni Zelanda Başbakanı : Bu Yeni Zelanda icin çok kara bir gün .

Yeni Zelanda polisi : 1 kişi gözaltında

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İnternette saldırganın olayı canli yayınladığına dair bir video var . O video doğruysa ölu sayısı çok yüksek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Gazeteciler Kemal Kılıçdaroğlu ile röportaj yaparken

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında, İBB adayı olan Saadet Partisi ile ilgili, ''İstanbul'da büyükşehir adayı çıkarmıyor'' dedi. Aynı sıralarda Esenler'de konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ''Bu kadar yalan nasıl söylenir hiç mi utanma duygusu yok'' dedi.

https://twitter.com/dokuz8haber/stat...91409261334530
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Can yücelciyiz diyon
    Babasını daha çok severim.

6. Türk şirketlerinin yurtdışına yaptığı doğrudan yatırımlar 2018'de %26 oranında arttı

Türk vatandaşları tarafından yurt dışında açılan banka hesapları da %6 oranında arttı: Son bir yılda yaklaşık 1 milyar dolarlık yeni hesap açıldı

https://twitter.com/dw_turkce/status...23266212077568

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İnternette saldırganın olayı canli yayınladığına dair bir video var . O video doğruysa ölu sayısı çok yüksek
    İki video var ve doğru.. Olay anını canlı yayınlamış o......

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Babasını daha çok severim.
    babasınıda sevmezlerdi kendinide yobazlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 183/1000 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •