Sayfa 184/369 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Yarın için ne umutlu ne de umutsuzum ama gerçek şu viop ve kağıt bizi çok stres testine sokacak gibi.Para kimde ise o istediğini bir süre yapacak kesin
    Bu arada içimizde bir hissenin firma bilançolarına göre ederini hesaplayabilecek var mı ?

2. Üfe %43. Korkunç rakam. Hem de tuik açıklamış.

3. Sn Yasemin5566, KOZAA formunda 0.2 tenörlü bakırın çıkartılmasının verimsiz olduğu konuşuldu, sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir? KONAK madeninin yakın bir zamanda işletileceğini öngörüyor musunuz?

Gerçi bunun içinde altın da var yan ürün olarak.
    Son düzenleme : tacir1; 05-07-2021 saat: 13:14.

4. Dava 8.6.2022 tarihine ertelenmiş, ançak kap haberi tam bir komedi. diyor ki, sosyal mecrada konuşuluyor, dava 22 haziranda görüldü 2022 ye ertelendi. geri zekalı yönetim ky tacirlerin malını aldıktan sonra resmi haber gönderiyor.

5. Çok yazık ülkenin bir büyük değerli firmasının beceriksiz, KAP haberi göndermekten bile aciz bir yönetim kuruluı tarafından yönetilmesi. Gelen KAP haberini zaten cümle alem biliyor, gelen haber şahısların yargılanma davası, bizi ilgilendiren müsadere davası değil ama ********ler onu bile kullanıp sırf algı ile milletin elindeki 3-5 lota gözünü dikmiş.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

6. Merhaba Arkadaşlar
    Tağmaç Bey'den aldığım bilgiyi paylaiıyorum
    Davası uzatılan kişilerin şirketteki payları genel kurul yapmaya bugünkü koşullar ile engel
    En iyi ihtimal ile 8 Haziran 2022 de dava sonuçlansa (ki sanmıyorum) Yargıtay vs ile 2022 sonunu bulur 2023 de genel kurul belki temettü veya bedelsiz eğer kasada para pul olmaz ise, işçi sayısı artmaz maliyetler artmazsa sa sa sa....
    Vel hasılı kelam ; Kalanları yolu açık olsun.Ben kestim kolu.İstemem sizin için ama 90 altına gelirse buralara gelirim aksi takdirde sanırım uzaktan izlerim....
    Kalın Sağlıcakla
    YTD

7. Kürşat-Kadir-udi-ekin Egeli, toplam takipçi sayısı 150 bin üstü, ortalama 1000 lot, yaklaşık 1,5 milyon lot eder. Bunların suçu var yada yok ama durum ortada.

8.  Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
    Merhaba Arkadaşlar
    Tağmaç Bey'den aldığım bilgiyi paylaiıyorum
    Davası uzatılan kişilerin şirketteki payları genel kurul yapmaya bugünkü koşullar ile engel
    En iyi ihtimal ile 8 Haziran 2022 de dava sonuçlansa (ki sanmıyorum) Yargıtay vs ile 2022 sonunu bulur 2023 de genel kurul belki temettü veya bedelsiz eğer kasada para pul olmaz ise, işçi sayısı artmaz maliyetler artmazsa sa sa sa....
    Vel hasılı kelam ; Kalanları yolu açık olsun.Ben kestim kolu.İstemem sizin için ama 90 altına gelirse buralara gelirim aksi takdirde sanırım uzaktan izlerim....
    Kalın Sağlıcakla
    YTD
    Arkadaşım müsadere davası zaten payların külliyen devlet kontrolüne geçmesine ilişkin dava, onlarınki ceza davası.İstifnaf deseki bütün herşey devlete geçsin isterse ipeklerin davası yıllarca sürsün mikimizde olmaz bilmem anlatabildim mi . Zaten dava senin yazdığın gibi olsa kağıt 10 gün taban yer.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

Sayfa 184/369 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •