Sayfa 185/687 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 5496 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. günaydın millet, şahsi görüşümdür Bursa maçını kayıpsız geçersek yukarı ince kımıldamalar olur tahminim...Başakşehir ve G.sarayda puan kaybederse şerbet olur.... artık maç maç bakma zamanı başlıyor sanırım.... siz ne dersiniz?

2. Bursa,Karabük,Konya,Fener bence hepsini kazanır bu takım belki bir beraberlik alır Orman çocuğu aç spek futboldan hiç anlamıyor yine geç kalacak göreceksin malı mundar edecek.YTDeğildir

3. halen şunu yenerse şuna yenşlirse yok şu fıtbolcuyu alırsa galan filan bunlar boş işler munihden seki gol yediğinde hisse yuzde sekiz çıkarsa keşke 20 gol mu yeseydi dyeceksiniz;)

4. Evet......
    ne yapalım başkan, avuntu lazım.... gördüğün gibi herşey boş!

5. Değerli ortaklar görüşünüze katılmıyorum ama saygı duyuyorum. Son iki senedir yukarı yaptığı atakların -stad açılışınında yaptığı ilk atağı değerlendirme dışı tutarsak- hepsi sportif başarıya; şampiyonluğa endeksliydi. Yoksa ne yapılmış yatırım dönüşü, ne kâr, ne temettü beklentisi ne anlaşma... Bunların hiçbiri yoktu. Bundan öncekiler gibi bundan sonrakilerde hep sportif başarıya bağlı olacaktır. Şampiyonluktan uzaklaştığımızda ve/veya bayerne elendiğimizde hisse prim yapar/yapacaktır diyebilen varsa ispatı nedir? Ama benim ispatım var... (önceki yılların grafikleri) Bu sene olmadı diyelim. Elbet tekrar şampiyonluk yaşayacaktır. O zaman hisse nerede olur nereye gider onu bilemem..Kalın sağlıcakla.. Allah cümlemize sabır versin

6. orta vadede bu kazanılan maçlar sonuca götürmes açısından tabiki etkili eğer şliginde para kazanmak istiyorsan tabiki maç kazanacaksın lig şmpyn olman lazım ki 2019 da şligine gidesin kastım bu değil di tek maçlık kazanmakar hisse ğzernde bi etkisi olmaz totalde tabiki etkili ama asıl sorun sermaye 240 mlyn özsermaye -500 küsür bu ne olacak arkadaşlar 2016 yılına göre bjk derneğinin 89 mlyn alacagın var bjkas ‘ dan bu para nasıl alınacak kulupden bence bunlar konuşulmalı maç sonuçları şu anın konusu değil

7. eğer diğer sportifler ile kıyaslayacak isek en geleeği en iy olan bjk bu kıyas götürmez bile

8.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    eğer diğer sportifler ile kıyaslayacak isek en geleeği en iy olan bjk bu kıyas götürmez bile
    Haklısınız. Belki fb olası bir yönetim değişikliği ile biraz ivme kazanabilir. Ali koç hem iyi bir insan hem iyi bir idarecidir. Gs için ise gelecek karanlık. Gs deki küçük yatırımcıların Allah yardımcısı olsun. İşleri zor... Bize gelince açıkcası ben yönetime güvendim, ki güzel işler de yaptılar; yapıyorlar, yapacaklardır diye düşünüyorum. Sipek mipek işlerini bilmem. Bilmediğim için yönetimin bu konuda günahını da alamam...

Sayfa 185/687 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •