Sayfa 186/309 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Dakko bu konuyu kaç kez isledik ne çabuk unuttun haplar ağır geliyor galiba artik.yurt içi 1000/1 yurt dışı anel markası kullanmiyoz demedimi cio

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. spk başkanına iade tahadütlü mektup yazdım içini burda yazmayacam .

3. aynı mektubu recep tayyip erdogan attım ..
    Son düzenleme : yusuff_yildizbeyy; 13-01-2019 saat: 00:27. Sebep: hata

Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    aynı mektubu recep tayyip erdogan attım ..
    Bende arıyorum yeter ya bu ne bir adam bütün hayatımızı çaldı iş yapıp zarar etsek tamam diyecem unutacam ama mal varlığımız var bina 700 milyon markalara 10 milyon desek normalde 100 milyon marka değeri çıkıyor koşuyolu 10 milyon desek 720 -120=600yarisi Telekomun =300/50=6 TL bir hisse ederimiz.ama adamlar hakkımızı vermemek çalmak için binbir dümen çeviriuolar.yeter artık ya böle insanlar için bir kanun çıkmalı bunlar cezaevine atılıp mall varlıklarına el konulmalı.her kes Tayyip beye ve cimere bimere SPK ya yazsın.kimse üsenmesin eninde sonunda binayı hakkımızı alacaz.

3 TL den az çıkacak bir çağrı fiyatında 1 TL den verir kurtulurum diye düşünenler kendini avutmasin.6 TL lik hisseyi 1 TL den almasına izin verilmeyecek.20 kişi SPK ya yazınca red olcak başvuruları.1 TL den hisselerimi satarım diye düşünenler hiç düşünmeyin bence SPK ya ben ve 7 tane yatırımcı arkadaşım ve aileleriyle 35 kişi her gün yazacaz .6 TL lik hisseyi 1 TL ye alamaz Rıdvan.bekleriz borç bitene kadar.1 TL ye veririm diye dusunenler anlasin şirketle virman yapın .resmi yolla buna izin olmicak Allah'ın izni ile.burayada paylascam spkya cimeere yaziilari.yok öle fırsattan istifade 700 milyonluk yapıyı marka kosuyolunu 12 milyona almak küfür etmekek için zor tutuyom kendimi ya yeter artık.kac yıl oldu bekliyoruz bunların palavralatiyla.ytd değildir demeye gerek yok sanırım tahta kapali

Aynur hanım 4 yıldır bekliyoruz her yıl yeni bir palavra ve olmayan SPK dan dönen durumlar.700 milyonluk yapı markalar koşuyolu binası anel Telekom hissedarina 1 adet hisse için 6 TL en az değer*getirir.fos* fırsatçı* durumlarla* anel Telekom hisseleri için 1 TL yada 2 TL cikaracaginiz bir adet hisse değeri* yok hükmündedir.bunun için SPK ya cimere bimere ailelerimizle beraber şikayette*buluncaz.bosu boşuna masraf etceniz gene koskocaman bir FOOOOSSSS çıkacak.siz 1 TL 2 TL için satacaklar dan resmi onayı ruyanizda görürsünüz.en iyisi virmanla alın bunları resmi olarak Cumhurbaşkanına gidecek şikayetler le onay gelmez bu işin artık cilki çıktı.burayi ucuza yatırımcılardan kaçırmak yok imkansız.hakkimizi verin en az 5 TL olması lazım 1*hissenin.insanlarin hakkını çalmakla kimse hayır gormez.2016 yılında borç fazlaydı metro hattı acilmadiydi buralar çok gelişti o zaman yabancıya 1.70 ten Özkaynak yöntemiyle satış fiyatı çıkardınız kapta haber var.hakkimizi verin yeter artikkk

Huawei Mobil'imden gönderildi

Bu günde bir tazminat talepli mahkeme haberi gönderdiler.bu herif kadar mahkemeye verilen yoktur duymadim daha doğrusu tam bir basiretsiz iş bilmez kisiiler bedavaya başlarına iş alıyolar bir süreci ellerine yüzlerine bulastirip bok ettiler halbuku kendinde yatirimcida kat kat karlı çıkacak onlarca yöntem var iken bu direk açık açık mağdur Edip götürme operasyonu yaptı kendi rezil oldu yatirimciyida perişan etti

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...34413024/detay günlerce bu en yapıyı koyduk anelin karşısında satılıyor M2 sı 30 binden diye ancak daha burası bitmemiş araştırdım burayı Hasen yapı diye bir gurup yapıyor şimdiden satışa koymuş henüz bitmemiş bina 2020 başında ancak bitecek.dusunun artık.daha bitmemiş yerleri kaça satıyorlar.yapan Hasen yapi burayı 2020 de bitecek şimdiden satışa koymuş en plazayi

Sayfa 186/309 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •