Sayfa 186/881 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 7042 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by topraq Yazıyı Oku
    Hepimiz burdaysak bi yere gitmez : ))

YTD.
    Gider gider elbet gider eli mahkum. Vestele para lazım temettü verecek daha bekliyoruz 8 lerden almayanlar 12-13 lerden alacak sonra da ağlayıp sövecekler. Bunlar klasik döngü elbet olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    Zaten sürekli git gel yapmasıda mal almak için kendi kendine hacimler yapıyor. şu anda herşey lehimize gidiyor , inşallah o sene bu sene olacak ... Yani Endeksin üzerinde getiriye sahip oluruz inşallah....

Muhtemelen yakın zamanda Ağustos 2017 de gap bırakılan 12.80-13.30 aralığını test edeceğiz gibi gözüküyor... Sonrası açıklanacak bilanço , bitecek olan fabrika ve gelecek haber akışları ile göreceğiz...
    --------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir...
    .Allah utandırmasın.....İnşaallah güzel temennileriniz gerçekleşir.....selamlar-saygılar
    .Yatırım tavsiyesi değildir.....

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum genel

4. sn trader yazdıklarını okuyunca inan içimiz açılıyor.inşallah su akıp yolunu bulacak.

Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    bence spek dökmeyi başaramadı. Yabancılar ucuz kaldığını görünce , 3 yıllık düzeltme sürecinin sonlarına geldik diye düşünüyorum. şu an SPek in bile azına mıçtılar bence 4-5 gündür otomatik bot işlemleri oluyor. Zaten sürekli git gel yapmasıda mal almak için kendi kendine hacimler yapıyor. şu anda herşey lehimize gidiyor , inşallah o sene bu sene olacak ... Yani Endeksin üzerinde getiriye sahip oluruz inşallah....

1 ocaktan itibaren takaslarda 500 bin lot yabancı lehine alım var... 200 bin lot Gedik Yatırımdan artış var. (bunun 133 bin lotu mart ayında oldu ) ... Garanti Yat da takaslarda görülüyor , bunun 100 bin lotunu arkadaşım aldı ;) ... Muhtemelen yakın zamanda Ağustos 2017 de gap bırakılan 12.80-13.30 aralığını test edeceğiz gibi gözüküyor... Sonrası açıklanacak bilanço , bitecek olan fabrika ve gelecek haber akışları ile göreceğiz...

--------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir...

5. Bulasik makinasi, klima ve termasifon icin yeni bir fabrika basvurusu yapilmis. Kapa dustu haber. Kapasitelerde oldukca yuksek. Ced sureci baslamis. Yeni tesvikten yararlanacaklar heralde.
    Saygilar.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by yldream Yazıyı Oku
    Bulasik makinasi, klima ve termasifon icin yeni bir fabrika basvurusu yapilmis. Kapa dustu haber. Kapasitelerde oldukca yuksek. Ced sureci baslamis. Yeni tesvikten yararlanacaklar heralde.
    Saygilar.

Çamaşır makinası ve kurutma makinası sonrası , bu yatırımda bence olumlu beklentiler getirecek... VESTL in en karlı lokomotifi VESBE , dolayısıyla , kapasite artışlarına gittiğine göre , hem yatırım teşviklerinden yararlanacak , hemde belliki , dünyada pazar payı artırma hedefleri var...

Arkadaşlar şunu belirmek istiyorum , 2006 yıllarında AKSA akrilik hisse senedi taşıyordum ... Azımsanmıcak derecede.... ve o zamanlarda bu hisse uzun vadede çok iyi getiri yapıcak demiştim... ama gel görki 2010 civarında satma hatasında bulundum.... bugün satmamış olsaydım 20 milyonluk bir hisse senedim olacaktı..... ve yıllık en az 1 milyon üzeri temettü getirisi...... buradan söyleyebileceğim sonuç , porftöyün %60-70 ine dokunmayıp, bunu uzun vade arsa yatırımı gibi düşünmek lazım iyi şirketlerde...... ve sadece kalanıyla trade yapın...... emin olun o tuttuğunuz %60-70 sizi emekli edecektir...... Tabiki uygun fiyattan potansiyel iyi şirketlere yatırım yapın.......

VESBE benim portföyümde inandığım senetlerden biri.....

--------------------------------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir....

7. yldream arkadaş, yeni kurulacak fabrikalardan bahsetmiş. Ben aradım ama kap ta bulamadım. Eğer bu sallamasyon değilse bu arkadaş link verirse çok mutlu olurum. Yldream'in spec yancısı bir arkadas olabileceğini düşünerek elimdekilerin yarısını sattım. Aşağılardan almak için bekliyorum......

8.  Alıntı Originally Posted by aktauboy Yazıyı Oku
    yldream arkadaş, yeni kurulacak fabrikalardan bahsetmiş. Ben aradım ama kap ta bulamadım. Eğer bu sallamasyon değilse bu arkadaş link verirse çok mutlu olurum. Yldream'in spec yancısı bir arkadas olabileceğini düşünerek elimdekilerin yarısını sattım. Aşağılardan almak için bekliyorum......
    Sayin aktauboy,
    Matriks programini indirirseniz, vesbe haberlerinde yaziyor.
    Ilk defa speklikle suclandim.
    Saygilar.

Sayfa 186/881 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •