Sayfa 188/392 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 3135 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    ben bugün geri verdim bile sana bol kazançlar dilerim güvenli liman gsdho da beklemeye devam
    Üstad bu ortamda kısacı olmak en güzeli de bu da fazla kısa oldu sanki:)

Neyse sen işini bilirsin. Bol kazançlar.
    Ben biraz daha beklicem.
    Ytd

2. Kimse kalmadı mı .Hisse sakinleşti istikrar kazanırmı haraketleri

3. Bence burda bir hazine yatiyor kimse farkina varamamiş hisse borsadaki ender dipte olan hisselerden esas faaliyet kari hasilati duzenli artmiş elektriğe yuzde 40 sanirim zam geldi su an zamli fiyattan elektrik satıyor hasilati daha da artacak ayrica en onemliside finansal borclarinda dovizin dususuyle iyileşme oluyor ve bilancoda 9 aylikta buyuk eksiye sebep olan finansal giderler kalemi tam tersine donecek

Kısacası bu hissede rekor bir 12 aylik kar bekliyorum ve hisseyi cok cok sıkı takibe aliyorum
    Hissede dipten donus sinyali olan dipte pozitif bir uyumsuzluk var bu hafta ve onumuzdeki hafta hisse icin mukemmel gececek bence ayennn.jpg

fıyat resımde gozukmuyor yazsana

4,300 aldım 6 ay olmustur sonra hep dustu bayada lot vardı 3,880 zor sattım zararına flap beyaz megap cemas gıbı hısselere gırdım neyse fıyat yazarsan bakarım 5,250 gıbıydı benım takıbınde kı aylarda mayıs veya nısandı https://tr.investing.com/equities/ay...commentary/359

6. Yağmur yağdıkça barajlar doluyor ama hisseye faydası yok.

7.  Alıntı Originally Posted by borsajani Yazıyı Oku
    Bence burda bir hazine yatiyor kimse farkina varamamiş hisse borsadaki ender dipte olan hisselerden esas faaliyet kari hasilati duzenli artmiş elektriğe yuzde 40 sanirim zam geldi su an zamli fiyattan elektrik satıyor hasilati daha da artacak ayrica en onemliside finansal borclarinda dovizin dususuyle iyileşme oluyor ve bilancoda 9 aylikta buyuk eksiye sebep olan finansal giderler kalemi tam tersine donecek

Kısacası bu hissede rekor bir 12 aylik kar bekliyorum ve hisseyi cok cok sıkı takibe aliyorum
    Hissede dipten donus sinyali olan dipte pozitif bir uyumsuzluk var bu hafta ve onumuzdeki hafta hisse icin mukemmel gececek bence ayennn.jpg
    bizimkiler hazineden anlamaz nerde özsermayeyi yemiş bitirmiş şirket var hepsi orada :oleyo:

8. Günaydın.İyi haftalar

Sayfa 188/392 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •