Sayfa 188/318 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2539 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Paraşütsüz düştü, nereden tepki gelecek bakalım. 2024 toparlanma yılı olur umarım.

2. 35/22 arasında 12 tl düştü yüzde 40 yakın böyle düzeltmemi olur nerden nereye geldiki yaklaşık %40 bir düzeltmeye gitsin soy bakalım yatırımcını nereye kadar

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Paraşütsüz düştü, nereden tepki gelecek bakalım. 2024 toparlanma yılı olur umarım.
    Bu düzeltme işi değil bu işte bir iş var…bizim bilmediğimiz bir sıkıntı var bence…hisse yaklaşık yüzde 40 düş borsa yüzde 3 çıksın bundan bir tepki gelmesin normal değil bu

4.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Bu düzeltme işi değil bu işte bir iş var…bizim bilmediğimiz bir sıkıntı var bence…hisse yaklaşık yüzde 40 düş borsa yüzde 3 çıksın bundan bir tepki gelmesin normal değil bu
    Yıllardır Karel yatırımcısiyım ben de böylesini hatırlamıyorum, takildık mühendis kardeşlerin peşine, hala umudumu kaybetmedim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yıllardır Karel yatırımcısiyım ben de böylesini hatırlamıyorum, takildık mühendis kardeşlerin peşine, hala umudumu kaybetmedim.
    Bilmediğimiz olumsuz veya ölüm bir durum bence var bu işte…biz küçük yatırımcıların bilmediği bir durum var bence…olumlu diyorum şunu gördüm bu borsa hayatımda olumlu haberlerin gelmeden önce haberi alan büyükler küçük yatırımcıların elindeki hisseleri almak için pisikolojık harp tekniklerini kullanır…inşallah karelde böyle bir şey olur…yoksa kötü bir haber varsa bu karelde uzun soluklu birmsıkıntıya sebeb olabilir

6. [QUOTE=Marin;6651662]Bilmediğimiz olumsuz veya olumlu bir durum bence var bu işte…biz küçük yatırımcıların bilmediği bir durum var…olumlu diyorum şunu gördüm bu borsa hayatımda olumlu haberlerin gelmeden önce haberi alan büyükler küçük yatırımcıların elindeki hisseleri almak için pisikolojık harp tekniklerini kullanır…inşallah karelde böyle bir şey olur…yoksa kötü bir haber varsa bu karelde uzun soluklu bir sıkıntıya sebeb olabilir… bugün bu çıkışa ayak uydurmuyorsa bu resmen yatırımcının ruh sağlığını bozmaktır

7. sayın marin bugünlük bir olay değil ki bir senedir aynı durumda bu işin içinde patron yoksa eğer tahtacı böyle şamar oğlanı gibi oynaya biliyorsa şirket gerçekten zor durumda demektir

8. İhalenin sonucu karel için önemli olduğu kanaatindeyim 2 milyarı aşkın bir ihale
    https://t.co/yyJyyymHuK

Sayfa 188/318 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •