Sayfa 189/339 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Ky den fena mal alıyorlar diğer kısım çok satıcılı.
    ben ky da pek mal kalmadığını sanıyordum ama derinlik paylaşan bazı arkadaşların paylaşımlarında hala 11 ve 12 satıcı lotları görünüyor... onların da malı bitmeli...sonrasında güzel haberler eşliğinde güzel çıkışlar bekliyorum...sabır sabır sabır...nasip nasip nasip...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. arkamıza eupwr de taktık gidiyor....ALLAH yolumuzu açık etsin.. (172,20 %3,73)
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. eupwr bizi geçti... neyse sorun değil biz onu takip edelim...çıkışlar sırayla...

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    eupwr bizi geçti... neyse sorun değil biz onu takip edelim...çıkışlar sırayla...
    nal toplatır adama eupwr...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    nal toplatır adama eupwr...
    europower de iyidir dostum...biliyorsun eski aşkımızın yavrusudur....zaten cwene mi europower mi alayım derken çok fazla prim yapmadığı için ve riski az olduğu için cweneyi tercih etmiştim...ikisinin de arzdan yüklü nakit var...yatırımları var...büyümeleri yüksek...cwenede toplama olgunlaştığında daha agresif hareketler bekliyorum...piyasada hala 11 ,12 lotlar var...ileriki aylarda sektöre öncülük yapabileceğini düşünüyorum....

6. Patron müchene scooter ını götürmüşmüdür götürdüyse oradanda Bi video atar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

selam arkadaşlar herkese bol kazançlar..

takas takip eden var mı?

halk yatırımın aldığı lotların bir kısmı emeklilik fonlarına mı virmanlanıyor? ben öyle gördüm sanki teyit edecek arkadaş var mı?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 189/339 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •