Sayfa 19/95 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 145 - 152 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. Haa bu arada, Tüketici Hakem Heyeti kararına rağmen ücret iadesi yapmamaya devam ederlerse icraya başvurmayı düşünüyorum.Şirketin iflasını isteyebilirim.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

2. Burada lokman hekimle kıyaslanmış. Yanlış hatırlamıyorsam lokman hekimin geçen senelerde durumu gayet iyiye gidiyordu. Tamam medicalpark a göre küçük ama, ufaktan sağlam adımlar atıyordu. Medicalpark farklı.

3. Medical park

Ben de sana katılıyorum...

Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Medicalpark hastanelerinde şahsen gözlemlediğim şöyle bir görüntü var.

Yüksek standartta hizmet verme peşindeler.Personelin giyimi, demirbaşlar ve fiziki görünüm göze hitap ediyor.Ancak hasta memnuniyeti çok düşük.

Sağlık hizmeti veriyorlar ama insani duygularını kaybetmişler.Hastayı tamamen para kazanma aracı olarak görüyorlar.Gözlerini para hırsı bürümüş.Onlar için hasta=para

Hukuksuz işlemlerinde devletten pek çekinmiyorlar.Arkalarında siyasi bir güç var gibi bir davranışları var.Haksız aldıkları ücretler için Tüketici Hakem Heyetine başvurdum.Karar lehime çıktı.Ancak 6 aydır ücret iadesi yapmadılar.İade edecekleri ücret 85,00 TL.Süreli oyalama peşimdeler.Merkezden karar bekliyorlarmış, karar değerlendirilecekmiş, hukuk komisyonu toplanacakmış vs.

Yine fazla aldıkları muayene ücreti için SGK'ya başvurdum.Mevzuata göre, fazla aldıkları ücreti hastaya iade ederlerse aldıkları ücretin 5 katı, iade etmezlerse 10 katı ceza ödüyorlarmış.SGK yetkilisinin bana verdikleri cevaba göre; 10 kat ceza ödemeyi seçerek hastaya ücret iadesi yapmıyorlarmış.

Bu şirket halka arz edilerek bana ne vaat ediyor ? Üstelik kaç yıldır zararda.

Bütün bu davranışlarına bakarak, halka arz sonrası küçük yatırımcısını düşünen ve kollayan davranışları olmayacağına eminim.

4. MLP Sağlık Hizmetleri halka arzında arz edilen paylar ile ek satışa sunulan payların tamamının satışı gerçekleştirildi - KAP

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. paylarının 1-6 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen halka arzında, her biri 1 TL nominal değerli pay başına nihai halka
    arz fiyatı 19,00 TL olarak belirlenmiştir.

Halka arzda, toplam 5.351 yatırımcıdan 89.191.659 pay talep toplanmıştır.

Halka arz edilen 63.333.333 TL nominal değerli paylar ile ek satışa sunulan 9.500.000 TL nominal değerli payların tamamının satışı gerçekleştirilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/658585

5. sizce bu hisse borsada yükselir mi?

6. enerjisa ve mpark arasında kaldım ama açıkçası mpark çok güven vermedi. alanlara hayırlı olsun

7. bakalım medikalpark nasıl hareket edecek açıldığında? ben düşmesini bekliyorum...YTD

8. Ne zaman işlem görmeye başlıyor. Bilen var mı?

Sayfa 19/95 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •