Sayfa 190/690 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Bucim de bedeli yapıyor, ikinci günde ana hisse %6, rüçhanı %16 artıda.
    Burada ise kendi aralarında top çevirip tek kademeye bile izin yok, bu fiyata mdahale değil de nedir acaba, yatırımcıyla hesaplaşma var, hangi mecraya bakarsan bak fecaat.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Bugün, beklentimiz dahilindeki şeyler oluyor, şaşırmamamız lazım. Bu akşamdan itibaren bu süreci tamamlamış olacağız. Parası olan yatırdı; olmayan hisselerini sattı ya da rüçhanları yandı. Zaten kaç gündür bunları konuşuyoruz.

Pazartesi'den sonra ne kadar rüçhan kullanılmamış, kaç kişinin haklarına bilerek ve isteyerek inanılmaz bir kumpas kurulmak suretiyle tecavüz edilmiş, Kiler Holding paylarında nasıl bir değişiklik olmuş ömrümüz olursa göreceğiz. Hemen sonrasındaki hafta belkide bu şirketin ömrü hayatında ilk kez göreceği güzellikle bir bilanço beklentimiz var.

Şirketimizin bugün açıklanan 01.01.2021-30.09.2021 dönemi finansal tablolarına ilişkin hazırlanan özet bilgiler ve mevcut durum değerlendirmemiz aşağıda yatımcılarımızın bilgisine sunulmaktadır.

2021 3.Çeyrek sonuçları ile geçen yılın aynı dönemi karşılaştırıldığında Şirketimiz; %157 oranında cirosunu yükseltmiş, ayrıca dönem karını da %1.301 artırarak 18 m TL'den 256 m TL'ye çıkartmıştır.

Ayrıca açıkladığımız finansal tablolarımız incelendiğinde 30.09.2021 tarihi itibariyle şirketimizin tamamlanmış ve yapım aşamasındaki proje satışlarından henüz hasılata yansımayan 737 Milyon TL ertelenmiş geliri bulunmaktadır.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/973226
    Büyük ihtimalle bazı oyunculara tahtayı yapma konusunda yetki ve mal verildi. Çocuk değiliz artık bunu görebiliyoruz. Bu ve buna benzer 1-2 haberle her şey toz pembe olur mu, gayet tabi ki olur...Potansiyel var mı, olmamı ?

YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Kademeler benim hoşuma gitmedi sol taraftaki alış emirlerine bak sağ tarafa bak,adamlar ne kadar ucuz olursa olsun borsa tarafını tamamen gözden çıkartmışlar.Ben aldığım rakama sattım tekrardan.Umarım ben yanılırım siz kazanırsınız diyelim ytd.

zaten borsa tarafına bakıldığında klgyo usd bazlı10 yıllık diplerinde işlem görüyor. göz , kulak kalmamış

ama mali tablolarına bakıldığında 10 yılın en güzel seviyesinde.

şirketin karlılığı tarihi güzel seviyelerde. nakit pozisyonu muazzam, borçluluk tarihinde olmadığı kadar az hatta yok, arsa ve proje portföyü mükemmel !

bu durumda piyasa fiyatı ile temel rasyoları arasında muazzam bir negatif korelasyon oluşmuş durumda.

bekleyip göreceğiz. bugün yarın al sat yaparım diye düşünenler için çok zahmetli hisse. ama 2022 için bence muazzam potansiyel taşıyor
     Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Kademeler benim hoşuma gitmedi sol taraftaki alış emirlerine bak sağ tarafa bak,adamlar ne kadar ucuz olursa olsun borsa tarafını tamamen gözden çıkartmışlar.Ben aldığım rakama sattım tekrardan.Umarım ben yanılırım siz kazanırsınız diyelim ytd.
    "yatırım tavsiyesi değildir"

5. Kiler Holding'e ait nominal tutar her gün artmakta.

331.974.283 lot ile başlandı bugün itibariyle 571.317.137 lot olmuş. İyi mal toplamışlar bence. Bu bedellinin tek amacı da buydu zaten. Artık eminim.

kiler holdinge ait nominal tutarı nerden görüyorsun ?
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Kiler Holding'e ait nominal tutar her gün artmakta.

331.974.283 lot ile başlandı bugün itibariyle 571.317.137 lot olmuş. İyi mal toplamışlar bence. Bu bedellinin tek amacı da buydu zaten. Artık eminim.

7. Olaya biraz geriden bakmak lazım. Özellikle yandaş (SNGYO, TRGYO gibi) GYO'lar neden son dönemde olağanüstü hareketli, çünkü BAE sermayesi ile bir anlaşma yapıldı ve körfez parasını TR'ye çekme gayretleri var. Olayı sadece BEA gibi de görmemek lazımdır; Suud'lar da dahil o cenahtaki hepsi... Katar & Umman zaten bizim.

Vahitçiğim bu kapsamdaki ziyaretin katılımcısıydı hatırlatırım.

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kiler holdinge ait nominal tutarı nerden görüyorsun ?
    MKK kayıtlarından...Bu veriler KAP'ta otomatik güncellenir:

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...-ortakligi-a-s

Sayfa 190/690 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •