Sayfa 191/1078 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. İyi Akşamlar.Ellerinize sağlık.Size hayırlı,güzel günler diliyorum.Güzel insan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,983
    Ellerine sağlık üstad. Saolasın..Allah razı olsun.
    Bende tam bu haftasonu ders çalışalım hasar durum tesbiti yapalım mı üstad diyecektim
    Bütün forum ağlama duvarına dönüşmüş durumda. Herkes birbirine birşey soruyor. ama hiçkimse mantıklı cevaplar alıp veremiyor

3. Ellerinize sağlık Sn. T/A, iyi tatiller.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Ellerinize sağlık Sn. T/A, iyi tatiller.
     Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    İyi Akşamlar.Ellerinize sağlık.Size hayırlı,güzel günler diliyorum.Güzel insan.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Ellerine sağlık üstad. Saolasın..Allah razı olsun.
    Bende tam bu haftasonu ders çalışalım hasar durum tesbiti yapalım mı üstad diyecektim
    Bütün forum ağlama duvarına dönüşmüş durumda. Herkes birbirine birşey soruyor. ama hiçkimse mantıklı cevaplar alıp veremiyor

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim... Eksik olmayın...

Yapılan tahminler illâ tutacak diye birşey yok. Bazen tahminlerim tuttuğunda olumsuz bir durum varsa "Keşke yanılsaydım!" diyorum. Ben dahil çok kişi az çok zarar görüyor...

İnşaAllah güzel günler gelecektir ama bu sıkıntıların da yaşanması gerekiyor galiba...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

XU100...

Hafta sonu biraz çalışayım dedim fakat bir türlü fırsat bulamadım. Bugün misafirlerim olduğu için ancak üsait oldum. Yatmadan evvel kısaca bir durum değerlendirmesi sözümü yerine getirmek için 1-2 kelâm edeyim...

Osilatör baktığımız zaman düşüşün daha devam edebileceğini görebiliyoruz. Grafiğin görüntüsü ise yine aynı keza hiçbir işaret vermiyor. Eğer tepki vermek isterse 104.874 seviyesi uygun olabilir...

Ciddi düşüş yapacaksa bu seviyeler kesinlikle kesmez sadece ara gazı olarak kalır. Sonrası yine yıkım...

Düzelme emareleri görünene kadar düşüş yönlü takip etmekte fayda var. Yarın toparlar, ortalamanın üzerine atar, hacim destekler, trend kırılır vs. vs. bir durum olursa yeniden değerlendirmek gerekir. Fakat şimdilik herşey olumsuz duruyor. İnşaAllah ben yanılırım ve yükselir...

Not: Grafik 60 dk. lıktır...

Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

7. Teşekkürler sayın T/A.

Hayırlı akşamlar...

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın T/A.

Hayırlı akşamlar...
    Hayırlı akşamlar..

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 191/1078 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •