Sayfa 194/318 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 2539 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Herşey ismen lehine giderken TV ler İsrail kara savaşına başlıyor yazıyor..Ne manyak bi dünya bu yahu.İnsanlar kafeste gibi.Bide üzerlerine mermi yağacak.Neye güvenerek bu işe giriyor filistin tarafı.İran in i taraklarda gözü yokolsada dünya savaşı...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünya savaşı çıkması kolay değil hocam, bugünku Arap dünyası prangalari tamamen batının elinde tebalarinin gözüne hos gelen açıklamalarla gectiler konunun üstünden. Mısır zaten ABD sömürgesi. Bize hiç değinmeye gerek yok.Filistin ne yazık ki soğuk blokun maşası olarak bu tarz bir eyleme girişti. İçeriğin bu denli vahşi uygulaması akıllara İsrail in davayı meşru hale getirme çabası olarak getirebilir. Burda konu İran-Rusya ve çok alakasız görünse de bu soguk bloğa destek çıkabilecek Çin tarafina kayıyor. Beni üzen bu ülkelerin sırf karşı tarafı sıkıştırmak için bu teroristleri kullanması sonucunda da Gazze de masum milyon muslumanin ağır yaptırımlar çekmesi.

2. Evet masum ve mazlum insanların günahı ne..Dünyadaki tüm liderleri alıp çöpe atacan..Ata mız işte bu yüzden büyüktü.YURTTA SULH CİHANDA SULH dediBilanço döneminde böyle geçirmek varmış.
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Dünya savaşı çıkması kolay değil hocam, bugünku Arap dünyası prangalari tamamen batının elinde tebalarinin gözüne hos gelen açıklamalarla gectiler konunun üstünden. Mısır zaten ABD sömürgesi. Bize hiç değinmeye gerek yok.Filistin ne yazık ki soğuk blokun maşası olarak bu tarz bir eyleme girişti. İçeriğin bu denli vahşi uygulaması akıllara İsrail in davayı meşru hale getirme çabası olarak getirebilir. Burda konu İran-Rusya ve çok alakasız görünse de bu soguk bloğa destek çıkabilecek Çin tarafina kayıyor. Beni üzen bu ülkelerin sırf karşı tarafı sıkıştırmak için bu teroristleri kullanması sonucunda da Gazze de masum milyon muslumanin ağır yaptırımlar çekmesi.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Evet masum ve mazlum insanların günahı ne..Dünyadaki tüm liderleri alıp çöpe atacan..Ata mız işte bu yüzden büyüktü.YURTTA SULH CİHANDA SULH dediBilanço döneminde böyle geçirmek varmış.

Halklar kimi seçtiğine dikkat etmeli oy vermek aslında basit bişey değil bedeli ağır oluyor sonra faturayı da direk bize kesiyorlar

4. Bugün İSMEN de atak bekliyordum ama hala zayıf ataklar yapıyor.. İş bankasının SPK başvurusu olumlu olarak yansıdı bu olumlu habere rağmen 41 üzeri fazla tutunamadık.. Seans sonu bir AK yatırım sürprizi fena olmazdı..

5. KAP en çok herhalde ISYAT a yaradı bugün ya da şimdilik

6. Bu haberi tahtada yedireceklerini biliyordum ama telefon elimde değildi sabah kullanamadım haberi, bunların kolay kolay yukarı suremeyecekleri aşikar artık 40 üstü kimi bulsalar mal sahibi yapıyolar bir aydir

8. Biz senin ciğerini ezberledik de,bugün küçük bir topluluğa da karakterini ezberlettin daha bulasmazlar sana.

Sayfa 194/318 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •