Sayfa 194/890 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 7114 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Bu kadar ky aliyor peki kim satiyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

twitçi den beri 50 bin lot alınmış.
    oyunu bozmaya yetmez.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    3 yıl önce 13.66 usd değerine aldım. 41 tl idi fiyat. Şu an 95 tl olsa dolar bazında paramız ancak çıkar. Ne satması beraber atlayalım uçaktan kim önce paraşütü açarsa. Zaten paramız pul olmuş. Dün 1.465 adet yeni alım yaptım. 38.8 tl ortalama ile. usd 5.55 fiyat olur. Kendi bilir. Sonbahara kadar her ay böyle alırım. Primlienen hisselerden buna dönerim.
    Dolara karşı kazanan şirket çok az son 3 yıldır.. endeks te 1/3 mesela...
    sorun imarın çok gecikmesi ve seri krizlere denk gelmesi.... arsa hissesi imarsız bir yere gelmez. Aynı bölgeden arsa alsaydıkta da benzer durumda olurduk..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    Bu kadar ky aliyor peki kim satiyor

Yarın seni bezdirip geri alacak kişi....

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alani bezdiriyorlar diyorsun yani
    Arsa imara acilsa tahmini ne kadar eder sizce
    Bende çoğu kez hissede bir seyleri karşılaştırıyor um fakat gerçek şu ki ciro artmadigi sürece manası yok. Tabiki bu hisse için bu geçerli değil. Burada beklenti var.
    Hisseyi değilde Kartal'da ki imara açılmamış arsaya yatırım yapıyor herkes.
    Benim anladığım bu yazılanlardan.
     Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Yarın seni bezdirip geri alacak kişi....

6. Sahibinden de bunun yanındaki arsa hemen hemen aynı dönüm 850 milyonn tl isteniyordu. Hatam varsa düzeltsin arkadaşlar

7. Resmî olmayan kaynaklardan bir ara 2250$ teklif edildiğini ve bu rakamı kabul etmediklerini hasant nickli bir forumdas geçtiğimiz senelerde burada paylaşmıştı. Benim şahsi beklentim 15000 tl m2 altın da bir fiyat şu an bile imkansız. Parasal genişleme ve devalüe olması da cabasi. Patronlar zaten tok satıcı 1 sene sonra 20 ve üzeri bir rakama çok rahat satarlar diye tahmin ediyorum. Imar çıkarsa unutulmaması gereken bir deprem gerçeği ve arzı kısıtlı olan merkezi bir arsa olduğu. Toprak alıp kaybeden şimdiye kadar hiç olmadı umarım bu günden sonra da olmaz. Biz toprak yatırımcısı olarak girdik öyle de beklemeye devam ediyoruz. En Azından şahsım adına öyle diyebilirim. Aldık attik kenara. Beni ve diğer paydaşları rahatsız eden 2 konu var en basın da gelen imar süreci çok ama çok uzadı. 2 olarak böyle krizlerde sağlam durması gereken faliyeti olmayan şirket zaten kartal arazisi ve nakit 15 mlyn tl den başka bir işi gücü yok çalışanı yok riski yok ama gel gör ki batacak sportif yada uçamayacak havayolu hatta faliyetlerini sürdüremeyecek batık firmalardan bile daha kötü performans göstermiş durumda.

Tabiki paranın olduğu yerde kazancın olduğu yerde baskı normaldir ama bu mübarek fazla abarttı

Gazbaba yorulduk, umut kalmadı, güven kalmadı, heves kalmadı. Şu tarlanın ve bizim başımıza gelen kutup ayısının başına gelmedi. 7 yılda batık şirket olsak ne kötü ikiye katlardık, yerinde sayan bizden başka ne kaldı ben bilmiyorum. Bu nasıl iş ben anlamadım gitti. Hedefe bir yürüyüş olur ya. Gider gibi yapıp koşa koşa geri geliyoruz....

Sayfa 194/890 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •