Sayfa 197/344 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 2749 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Şimdi pazartesi satışlarına baktım, hsbc ve global kendinde olmayan toplam 560k ve oyak da kendinde olan 716k adet hisseyi satmış...hsbc ve globalin de yabancı satışı olması muhtemel...çarşambaya hayırlısı bakalım herkese bol kazançlar

2. Gecen hafta yuzde 30 yapti yuzde 15 ini geri aldi zaten 10.50-9.1 yapti bilanco cok cok surpriz gelirse belki tavan yapar su 3 lu yol alma hikayesi can sikici yekten gitseler kopsalar birbirinden ozaman herkes bakicak dalgasinada suanda suru psikolojisi biri gidiyor oteki gidiyor devasi ilaci bir bitemediler ayrilds gel be selcuk ayril da gel!

3. Satış gayet normaldi cıkışın düzeltmesi idi, önemli olan şieketin değerinin ucuz mu pahalı mı olduğudur. Kanaatim sermayesi kadar kar eden ve kasasında nakti ılan şirketler 10 tl üstü ve katlarında oluyor özkaynaklarının durumuna göre...

4.  Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    Satış gayet normaldi cıkışın düzeltmesi idi, önemli olan şieketin değerinin ucuz mu pahalı mı olduğudur. Kanaatim sermayesi kadar kar eden ve kasasında nakti ılan şirketler 10 tl üstü ve katlarında oluyor özkaynaklarının durumuna göre...
    O pek senin kanaatin degil twittttirda okumusun bir ustatin lafi o cok iyi hatirliyorum haa bana gore ustat mi? Umrumda olmaz orasi baska

Beyler herkese güzel bir haber
    Öncelikle kandilinizi kutlarım

Sağlık bakanlığı açıkladı
    31 ülkeye Sağlık turizmi başlıyor yarın itibariyle.thy uçaklarıyla taşınacak.
    Hisselerinizi ucuza kaptırmayan
    Yabancı sattı yattı ıvır zıvır a bakmayın

Sizdeki bendeki üç beş lot sayılır tahta yapıcı için

Şahsi görüşüm yarın tavan açarız.
    Aynı şekilde tüm sağlık sektöründe tüm hisselerr tavan açar.
    Ytd
    Ytd
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku

Ytd
    Ytd
    Ytd
    Sanmiyorum tavan yapacak ne var selec icin? Saglik tesisi hastane olsak neyse de

7.  Alıntı Originally Posted by Master_ Yazıyı Oku
    O pek senin kanaatin degil twittttirda okumusun bir ustatin lafi o cok iyi hatirliyorum haa bana gore ustat mi? Umrumda olmaz orasi baska
    25 senelik tecrübem bana yetiyor ama sizin düşüncenizede saygı duyarım. Başkaları da bu şekilde düşünüyorsa bunuda değerlendirmek gerekir tecrübe bunu gerektirir...

8.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku

Ytd
    Ytd
    Ytd
    Komik komik yorumlar desen thy para kazanacak hadi tamam diyecem adam hastaneye yatacak tedavisi hastanede verilecek bundan hadi ilaç şirketide faydalınırda selec niye faydalanacak bir açıklasan çünkü başhekimliği sağlık grup başkanlığı dönemlerimin hiçbirinde biz selecten ilaç almadık direk firmalardan aldık
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 197/344 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •