Sayfa 197/634 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 5065 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yaş ortalaması düşmüş

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

2. Beni kast ediyorsan ben yaşlıyım...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Yok sizi kast etmedim, siz gayet tutarlı yazıyorsunuz.

Ara ara buraya gelip sürekli gaz veren bir arkadaş var uçuk kaçık rakamlar telaffuz ediyor, ilave olarak zengin olma hayali kuranlar vs.

Borsada zengin olmak o kadar kolay olsaydı şimdi herkes milyarder olurdu ama
    Bütün hisselerin sayfalarına bak istisnalar hariç herkes maliyeti kurtarma peşinde
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Beni kast ediyorsan ben yaşlıyım...
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

Borsacı dede
    Şu ASELSAN ucuz desin bak kaç tavan çekiyor
    25 26 nedir ya şu ASELSAN
    En az 50 60 bandına ggelmesi lazım şu endekse gore
    Ytd

5. Rus komutan Yeni S400 anlaşması yaptık diyor, türk yetkililer yalanlıyor, rus yetkililer çıkıp yalanlamayı yalanlıyor,
    yalamanında beteri varmış

6. Eğer para kazanma biçiminiz üretime bilime dayanmıyorsa, kazanılan para yandaşçılıkla iş ihale edilmekle kazanılmışsa, para kazanmak için yalan dolan hile kullandıysanız tüm emeğiniz yalakalık kadarsa, o halde kazandığınız parayı korumak için harcadığınız emekte bu biçimde oluyor, yani para piyasaları gibi üretime dayalı işletmeleri fonlamak gibi bir veya daha gelişmiş sistem ve türevlerden bihaberseniz en güzeli kur korumalı yönetem böylece efendiniz doları artırır ve paranızda dolaylı yoldan marabanın cebinden çıkar yandaşın cebine girer.
    Bizde kendimizi akıllı zannedereriz ama bir harami gurubunun oynadığı oyunlara kurban gideriz.

7. Ne yapalım 1,35 dolara yatırımcıya ASELS sattırınca mı doğru yolu bulacağız?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Yok sizi kast etmedim, siz gayet tutarlı yazıyorsunuz.

Ara ara buraya gelip sürekli gaz veren bir arkadaş var uçuk kaçık rakamlar telaffuz ediyor, ilave olarak zengin olma hayali kuranlar vs.

Borsada zengin olmak o kadar kolay olsaydı şimdi herkes milyarder olurdu ama
    Bütün hisselerin sayfalarına bak istisnalar hariç herkes maliyeti kurtarma peşinde

Tarihin birinde ISCTR topiği endeks kaç hatırlamıyorum ama maksimum 1200-1300 olsun.Bu endeksin trend hedefi 5000 ama ben bu sefer 8000 ler bekliyorum yazdım.Bir araba dolusu laf yedim.

Ben alışkınım laf yemeye sıkıntı yok. Zengin olmak tabii ki kolay değil.Ama bull market piyasa varsa çok zor değil.Altı dolu olmayan bir şeyi buralarda yazmam.Bazen yazıyı kimin yazdığı öncesinde nerede ne yazdığı sonra neler olduğu bunlar önemlidir.Arşiv denen bir şey var.

Bu hissede gaz verilecek bir durum yok.Yemişim siyaseti ekonomiyi bu fiyatlara bu kağıt ucuz hatta ucuz ötesi.

Sayfa 197/634 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •