Sayfa 198/538 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 4299 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Aylik takas atabilecek arkadas varmi isyatirim kactan almista buralardan satmis.y.t.d.

2.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Aylik takas atabilecek arkadas varmi isyatirim kactan almista buralardan satmis.y.t.d.
    İş yatırımda onlar...karşılıklı çalışıp doldur boşalt yapıp araya aldıklarına mal veriyorlar.yoksa 15 günde nerdeyse 500k zararda..ve realize durumda....muhtemelen yarında ak yatırımdan gömecekler.

3. Olan şu yön kurulu üyesine oldu Ahmet miydi Mehmet miydi 8,82 den 5000 lot almıştı Acıdım şimdi adama vah vah..
    😁😆😁😆😁😆😁

4.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Olan şu yön kurulu üyesine oldu Ahmet miydi Mehmet miydi 8,82 den 5000 lot almıştı Acıdım şimdi adama vah vah..
    😁😆😁😆😁😆😁
    Küçük balıklara yem atmasınlar mı?
    Not hissedeyim hala...

5.  Alıntı Originally Posted by nakama Yazıyı Oku

AVM değeri sadece 70 milyon dolar.
    Ama satılık değil...

ytd
    Değeri 70 milyon TL hatalı bilgi verdim.

ytd

Alıntı Originally Posted by Exprodigy Yazıyı Oku
    Muhasebe rakamlara yalan soyletme sanatidir.150 milyon dolara mal olan bir proje var
    Sirketin cari degerl 90 milyon usd.
     Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Yukarıdaki iki veri doğru ise bu şirketin bedelli sermaye artışı yapması olasımıdır?
    Veya veriler yanlışmıdır?
    Bilanço okumasını bilenler cevaplasın.Cahiller ve hisseyi pazarlayanlar yazmasın Lüüüütfeeen.

YTD
    Kırbaçı şaklattıkça kendine geliyorlar.
    Biraz sonra bi diğeride proje maliyetine dolar değil Tl idi yazarsa şaşırmam.

YTD

Alıntı Originally Posted by nakama Yazıyı Oku
    Değeri 70 milyon TL hatalı bilgi verdim.

ytd
    Son kararınızmı eminmisiniz?

YTD

8. zededaşlar; maalesef her 3-5 kademe çıkışın adamlara satış fırsatı olarak dönecegini düşünüyorum .
    yazılıp çiziliyor buralarda sürekli bişeylerde ; bu adamlar satmak istediklerinin ne kadarını sattılar acaba ?

çok tehdit ediyor artık bu ... ilk sene halka arz fiyatının altına satamıyor ya şu ortaklar; artık fiyatı oraya kadar getirip dahada aşadan satarmı diyorum ; sonra karına bakıp buralarda olmamalı diyorum... çok can sıkıyor artık ; ortak satışı çok tereddüt ettiriyor ...
    birde günlük 1.000.000 lot işlem hacmi var, kim alıyor kim satıyor bunu dicemde ;;; şu istenen son 1 ay takasında birazda bellli olur heralde... artık yeter be kardeşim , bi dur .

Sayfa 198/538 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •