Sayfa 198/332 ÝlkÝlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2694 madde; 1,577 - 1,584 arasý.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --benim ülkeri kötülediðim yok..

--sizler kötülediðimi düþünüyorsanýz, dolayýsýyla þirketin sektöre göre daha düþük büyüdüðünü kabul ediyorsunuz demektir...gerçekler böyle..ben uydurmuyorum...þirketin verdiklerini gösteriyorum...sizleri neden rahatsýz ediyor ki..anlamak zor..
    Ben sana dedim satarsan arkadan bakarsýn sonra piþman olursun diye. Sonrasýna ekledim kuyruk acýsý çekersin diye

--herkes geliyor...goody de sektörden ve brisadan daha kötü bilançolarý var diyor...

--ben onlara kýzýyor muyum...küfür ediyor muyum..hakaret ediyor muyum..yalancý diyor muyum..

3.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --herkes geliyor...goody de sektörden ve brisadan daha kötü bilançolarý var diyor...

--ben onlara kýzýyor muyum...küfür ediyor muyum..hakaret ediyor muyum..yalancý diyor muyum..
    2021 de 367 Trilyon Kâr, 2022 de 250 Trilyona düþmüþ.
    2023 de ise 500 Trilyon Zarar açýklamýþ,
    Parayý Yurtdýþýna transfer ediyorlar,
    Geçen yýla göre bile 20 F/K da ,

Brisa Geçen yýla göre Kâr %100 artmýþ
    F/K sý 9 , Hangisinin Bilançosu kötü.

Ulker 2023 Bilanço 3.3 Katrilyon Kâr ile kapattý.
    Döviz borcu yüzünden Kur zararý olmasaydý,
    12 Katrilyon Net Kâr olacaktý, Bu sene Döviz Enflasyondan az artsýn, 10 Katrilyon Net Kâr olur
    Önümüzdeki yýllarda Döviz beklentisi düþük olduðu için Kârý en az %50 Katlayarak gidecek.
    2 yýl sonra Net Kâr 25 Katrilyon olabilecek hisse
    40 Katrilyon Piyasa deðerinde kalýr mý,
    En kötü 10 F/K desek 250 Katrilyon olmalý.

4.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku

Geçti borunun pazarý sür eþeði nigdeyeeeee

--onu zaman gösterecek.. benim vadeye daha 2 yýl 5 ay var.... sen de 30 larda 28 lerde ülker de idin...ben þubat ortalarýnda ülkere girdim...5-6 ay sonra harekete baþladý....

--ben, karþýt yatýrýmcýyým...kumaþýnda kalitesi olan...sektöre göre...piyasaya göre çok ucuz kalmýþlar ile ilgileniyorum...spekin-tahta yapýcýnýn ne zaman harekete baþlayacaðýný kimse önceden kestiremez...ama bir mal, er ya da geç deðerini bulur düsturuna sadýk kalýrým...acelem yok...geç hareket etmesi de daha fazla mal almamý saðlar...bir önemi yok...önemli olan bekleyebilme gücüdür...

6.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --onu zaman gösterecek.. benim vadeye daha 2 yýl 5 ay var.... sen de 30 larda 28 lerde ülker de idin...ben þubat ortalarýnda ülkere girdim...5-6 ay sonra harekete baþladý....

--ben, karþýt yatýrýmcýyým...kumaþýnda kalitesi olan...sektöre göre...piyasaya göre çok ucuz kalmýþlar ile ilgileniyorum...spekin-tahta yapýcýnýn ne zaman harekete baþlayacaðýný kimse önceden kestiremez...ama bir mal, er ya da geç deðerini bulur düsturuna sadýk kalýrým...acelem yok...geçe hareket etmesi de daha fazla mal almamý saðlar...bir önemi yok...önemli olan bekleyebilme gücüdür...
    Kendini avutursun böyle

Alýntý Originally Posted by denizci2 Yazýyý Oku
    Kendini avutursun böyle
    sen fiyat 28 de iken bu çok daha düþer demiþtin....sen bu fiyatlardan sattýn þimdi 110 dan aldýn diyor muyum?

Alýntý Originally Posted by denizci2 Yazýyý Oku
    Kendini avutursun böyle
    zaman gösterecek...daha önce ülker 28 iken düþer demiþtiniz...istemeyerek yüzünüze vurmuþtum...tarih tekerrür edecektir...

Sayfa 198/332 ÝlkÝlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •