Sayfa 198/318 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2537 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

Günaydın arkadaşlar bakalım bugün nasıl olacak

2.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Meksa nın takasında mal yok..Büyük ihtimalle yatırım fonlarından gelecektir..
    JP morganın satışıydı. Portföy ayarlaması yaptılar.

Bu şirkette bizim bilmediğimiz bişey olabilir mi bu kadar baskı nedir yahu

4.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Bu şirkette bizim bilmediğimiz bişey olabilir mi bu kadar baskı nedir yahu
    Doas da geçen bilançodan iki gün önce -5 yapmıştı 260 liralara çekilmişti, bilancoya 290 sonrasına 340 lira oldu. Kiminin realizeleri kiminin şansidir. Resmi gormeden beni dokemez ismen hacimlerinin hep ekmeğini yemiştir sonuca yansimamasi imkansız. Neyse çok konusmayacaktim matriksi de sildim elimden gelen bu kadar benim lot olarak 1 lotluk yerim kalmadı

5. meksa dan kapanışda karanlk oda da işmende 3 milyon lot sattı aynı anda karanlık oda da borusan dan eşleşme tavanından 148 bin lot mal aldı borusanın tahtacısı karanlık odada işmen verdi borusan aldı borusan bugün tavan bu kadar tesadüf olmaz
    yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    meksa dan kapanışda karanlk oda da işmende 3 milyon lot sattı aynı anda karanlık oda da borusan dan eşleşme tavanından 148 bin lot mal aldı borusanın tahtacısı karanlık odada işmen verdi borusan aldı borusan bugün tavan bu kadar tesadüf olmaz
    yatırım tavsiyesi değildir
    Kapanışta doas, akbnk, trcell ve ccola aldı, eregl ve ismen sattı. Borusanı bilmiyorum, JP olmayabilir.

Bu işler alınan/satılan miktara ve hissenin tahtada dönen hacmine bakar. Tesadüf değil, hacimle alakalı bir durum. Elbette bu durumları kullanan manipülatörler de fırsattan istifade ediyor.

Bakalım Meksa kapanışta ne yapacak bugünde satışta

8. 1 milyon kaldı dünden, kapanışta bir şey yapmaz muhtemelen, gün içi bitirir.

Sayfa 198/318 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •