Sayfa 2/242 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Reel olarak halka açıklık oranı çok düşük. Sanırım Körfez Tatil Beldesi AŞ nın elindeki hisselerde aynı gruba ait. Gyo larda halka açıklık oranını %25 üstüne olması gerekiyor.

Zaten Körfez Tatil beldesinin heran hlsse boşaltabilir endişesiyke piyasa bu hisseye uzak duruyor.

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Reel olarak halka açıklık oranı çok düşük. Sanırım Körfez Tatil Beldesi AŞ nın elindeki hisselerde aynı gruba ait. Gyo larda halka açıklık oranını %25 üstüne olması gerekiyor.

Zaten Körfez Tatil beldesinin heran hlsse boşaltabilir endişesiyke piyasa bu hisseye uzak duruyor.
    Merhaba sayın prometheus
    İki sorum olacak,
    -Sizde krgyo var mı?
    -Biz de var söylediklerinize göre satalım mı?
    Tavsiye ve cevaplarınızı bekliyorum.
    Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Merhaba sayın prometheus
    İki sorum olacak,
    -Sizde krgyo var mı?
    -Biz de var söylediklerinize göre satalım mı?
    Tavsiye ve cevaplarınızı bekliyorum.
    Ytd .
    Yukarıda sadece durum tespiti yapıldı. Hissenin performansıda ünitelerin satış performansına ilişkili olur elbette. . Ayrıca reel bu koşullar dışındada yurdum borsasında her hareketin olması mümkün, onun içim kimse kimseye hisse pozisyonu konusunda tavsiyede bulunması doğru değil

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yukarıda sadece durum tespiti yapıldı. Hissenin performansıda ünitelerin satış performansına ilişkili olur elbette. . Ayrıca reel bu koşullar dışındada yurdum borsasında her hareketin olması mümkün, onun içim kimse kimseye hisse pozisyonu konusunda tavsiyede bulunması doğru değil
    Hisseyi kötülemişsiniz o yüzden 2 soru sordum. Sizin elinizde var da satmaya mı hazırlanıyorsunuz?

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Reel olarak halka açıklık oranı çok düşük. Sanırım Körfez Tatil Beldesi AŞ nın elindeki hisselerde aynı gruba ait. Gyo larda halka açıklık oranını %25 üstüne olması gerekiyor.

bu sekilde bir analiz olurmu ??

insanlari yanlis yonlendirmis oluyorsunuz ?

"yatırım tavsiyesi olarak asla değerlendirilemez"

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu sekilde bir analiz olurmu ??

insanlari yanlis yonlendirmis oluyorsunuz ?
    "yatırım tavsiyesi olarak asla değerlendirilemez"
    Yazdıklarımın hiç yönlendirici içeriği yok. Oldukça tarafsız tespitler sadece.
    Eğer buradaki her yoruma öyle slgı yüklenirse, bir çoğu çok daha yönlendirici içerikte.

Genekde şirket yapısı oldukça olumlu. Ama gayrimenkul sektörünün içinde bulunduğu güncel koşullarda, mevcut ünitelerin satılma performansı belirleyici olacağını yamakta çok doğrusal.

Ayrıca önemli miktarda hissenin tek elde oluşu ise düşündürücü olmasında oldukça doğal elbette. Daha önce defalarca yüklü satışlar yaptılar. Hlsselerin piyasaya dağılmış olması ile dağılmış olmamasının piyasalarda bir algı biçimi oluşturur elbette.

Bu yüklü miktar hisseye sahip olan “Körfez tatil beldesinin aşâ€ nın hakim ortakları kimler acaba? Kuveyt Türk bank ın ilişkili tarafı mı? Kuveyt bankı ilişkili olduğunu duymuştum. Ama sadece duyum, emin değilim

forum bile degisti, bu hala ayni kafada...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

Sayfa 2/242 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •