Sayfa 20/291 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 2324 madde; 153 - 160 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Geldi yine tövbe tövbeee

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Göltaş üç kağıdı

Merhaba Arkadaşlar,
    Atilla Yeşilada videosu
    https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=5M_uQi9RYhM
    Süre 29:40 izleyin...
    1990 yılında Çukurova kayıtlı 1milyon lotluk hissesi 5milyon olarak piyasaya sürülmüş. İlk kez duydum bu skandalı.

Göltaş içinde benzer bir durum olabilir mi?
    Başka bir açıklama gelmiyor aklıma 🙂

3. Her yerde hırsız arsız var musibetler hortumlar neden başa geliyor

4. Hırsız mırsız bilmem de hemen hemen aynı üretim kapasitesine sahip nuh çimentonun karı yaklaşık 200 milyon gelecek ve bu karla GOLTAS ı satın alabiliyor buradan ,komik bir fiyata düştüğünün kanıtı.

5. O zaman bankaların coğu hatta bazı sanayi şirketleri yanliş fiyatlanıyor.Örnegin halkbank 22 tl defter degeri 7 tl işlem görüyor.Goltaş 400 milyon borç var degter degerine ve su anki fiyata bakın....yada orma ve goltas enerji bilancolardan takip edin....hersey piyasa degeri yada defter degeri degil ne yazzıki basta duzgun yonetim yatırmcı dusunen olsun ....digeride kar ....artan kar...artan temettü buyen sektor.....kuculen sektör degil

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Tamamıyla katılıyorum size bende ironi yaptım zaten ,anlayan anlasın diye.Bir tarafta kurumsal yönetilen ,hemen hemen aynı üretim kapasitesine sahip olmasına rağmen satışlarını arttıran buna paralel karlılığı yüksek bir çimento şirketi ,bir tarafta acınası halde,kendisiyle eşdeğer büyüklükte bir şirketin yıllık karına eşit değerde fiyatlanan GOLTAS.Tabi ki sen A B C gibi saçma sapan imtiyazlı hisse çıkarırsan; adamda şirketin %67 sini salar borsaya ,şirketi kaybetme riski olmadan kurumsal ilkelerden bihaber şirket yönetmeye devam eder.Şu imtiyazlı hisse olayı eninde sonunda kaldırılacak ,inşallah o günleri görürüm.

7. Yatırımcının bu hisseyi karlı satması için şirketin satılması lazım bana göre....ortaklık bile kimse olmaz aksuyu gördül hala davalıklar....var haklılar ama hakkını alamıyorlar.....ben 2019 yılında göltaştan bedelli sermaye artırımı bekliyorum....yoksa bu borç çalışmayla bitmez....insallah yanılırım.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. *göltaş'ın vergi dairesine sunduğu tabloda 2018 yılı dönem net karı 2.310.212 tl
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 20/291 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •