Sayfa 200/746 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Ben şahsen yasemin5566 nın fikirlerine saygı duyuyorum ve faydalanıyorum, güzel yorumları var, kararı herkez kendi verecek, burada çeşitli düşünceler açıklanıyor ve açıklanmalıda bunlar değerlendirebilir, yatırım yapıp yapmama kararını kendiniz vermelisiniz ,veremiyorsanız borsayı hiç oynamayın.

2.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    hangi alttan 10.50 mi 9.70 mi
    Daha önce de söylediğim gibi 9.70 çok önemli destek aşağı kırma ihtimalini hiç düşünmüyorum belki bir an 9.85 leri görüp de dönebilir de. Bunu seans açılmadan da görebilir.. ama artık düşüş bitiyor. Bilançoya kadar ileri geri hareketlerle sürekli kağıt toplanacak bilanço sonrası 15-19 aralığı çok normal.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Koza Anadolu Metal Madencilik, Türkiye genelinde bakır, kurşun-çinko, demir v.b. metalik maden yataklarının araştırılması, geliştirilmesi ve üretilmesi faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Biri Batı Anadolu, yedisi Orta Anadolu, dokuzu Doğu Anadolu bölgesinde yer alan toplamda 17 adet maden ruhsatı kapsamında çalışmalar yapılmaktadır.

İştirakleri arasında Koza Altın İşletmeleri A.Ş., ATP İnşaat ve Ticaret A.Ş., Özdemir Antimuan Madenleri A.Ş, ATP Havacılık Ticaret A.Ş, ATP Koza Turz. Seyahat Ticaret A.Ş, ATP Koza Gıda Tarım Hayvancılık A.Ş, Konaklı Metal Madencilik San. ve Tic. A.Ş, Koza İpek Tedarik Danışmanlık Ve Araç Kiralama Tic. A.Ş, Koza İpek Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş, Koza LTD bulunmaktadır.

4. Küresel piyasalar çöküyor. Amerikan doları guvenli bir liman değil, süreçte altın karşısında büyük kayıplar yaşanacak, öncelikle kısa süreli deflasyon sonrasında 2 yıl içinde enflasyon ve hiper enflasyon görülebilir. Çöküş tüm dünyayı saracak gibi görünüyor.
    Öte yandan Blue Beam projesi devreye sokuldu bunun sonu da savaşa kadar uzanabilir. https://www.youtube.com/watch?v=8Tp1...hOiV4tYQN-zvAc

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Daha önce de söylediğim gibi 9.70 çok önemli destek aşağı kırma ihtimalini hiç düşünmüyorum belki bir an 9.85 leri görüp de dönebilir de. Bunu seans açılmadan da görebilir.. ama artık düşüş bitiyor. Bilançoya kadar ileri geri hareketlerle sürekli kağıt toplanacak bilanço sonrası 15-19 aralığı çok normal.
    9.70 altı hiç düşünmüyorum demeyim ortalık çok kötü her şey olabilir.

6. Eşleşme fiyatı 10,38

4 yıl biriktirdiğim koza ları sata sata elimde 1000 tane kaldı (15000 tane vardi) bunlar psikolojimi alt-üst ettiler artık 1000 taneyi 1 lira olsa bile satmam çünkü maliyet 0
    Aklı olan borsaya bulaşmaz

8.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Koza Anadolu Metal Madencilik, Türkiye genelinde bakır, kurşun-çinko, demir v.b. metalik maden yataklarının araştırılması, geliştirilmesi ve üretilmesi faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Biri Batı Anadolu, yedisi Orta Anadolu, dokuzu Doğu Anadolu bölgesinde yer alan toplamda 17 adet maden ruhsatı kapsamında çalışmalar yapılmaktadır.

İştirakleri arasında Koza Altın İşletmeleri A.Ş., ATP İnşaat ve Ticaret A.Ş., Özdemir Antimuan Madenleri A.Ş, ATP Havacılık Ticaret A.Ş, ATP Koza Turz. Seyahat Ticaret A.Ş, ATP Koza Gıda Tarım Hayvancılık A.Ş, Konaklı Metal Madencilik San. ve Tic. A.Ş, Koza İpek Tedarik Danışmanlık Ve Araç Kiralama Tic. A.Ş, Koza İpek Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş, Koza LTD bulunmaktadır.
    Yasemin5566, Koza Altın, Kozaa'nın doğrudan iştiraki değildir. Kozaa olarak bu şirkette hissesi yoktur. ATP İnşaat A.Ş Kozal'da % 45 hissedar olduğu için dolaylı iştirak söz konusudur. Kozaa'nın ATP İnşaat A.Ş. de % 99,04 hissesi bulunmaktadır.

Sayfa 200/746 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •