Sayfa 200/1006 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. 30 nisan pazartesi günü , alternatifbank internetten eft işlemlerini - bugün 1 mayıs tatil- diye yapmamıştı. İlgili mercilere dilekçe ile şikayetimi ilettim. Bugün şb. ye gittim ve tüm paramı aldım. Müşteri temsilcisi konuyu açınca, sizinle şahsi meselem yok ancak banka ile ilkesel olarak çalışmak istemiyorum, bu ciddi bir konudur dedim. O da aynı olayın finansbank internet sitesinde de olduğunu söyledi. Demek ki bu iki banka da katarlıların ve TC. yasalarını hiçe sayıyor ve mudilerle adeta alay ediyorlar dedim.
    Kız söylediğine pişman oldu. Daha ortada kriz bile yokken ne demek bir gün boyunca internetten eft engellemek ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın Dudu, daha önce kullanmadıysanız İng e-turuncu gecelik %4 veriyor. Masrafsız.
    Bana vermiyor ing, istedim ama vermedi.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    30 nisan pazartesi günü , alternatifbank internetten eft işlemlerini - bugün 1 mayıs tatil- diye yapmamıştı. İlgili mercilere dilekçe ile şikayetimi ilettim. Bugün şb. ye gittim ve tüm paramı aldım. Müşteri temsilcisi konuyu açınca, sizinle şahsi meselem yok ancak banka ile ilkesel olarak çalışmak istemiyorum, bu ciddi bir konudur dedim. O da aynı olayın finansbank internet sitesinde de olduğunu söyledi. Demek ki bu iki banka da katarlıların ve TC. yasalarını hiçe sayıyor ve mudilerle adeta alay ediyorlar dedim.
    Kız söylediğine pişman oldu. Daha ortada kriz bile yokken ne demek bir gün boyunca internetten eft engellemek ?
    bende alternatifteyim parayı dolaştırmak istemiyorum ama müsteriye göre ayrımcılık var türkiyede zaten kurumsal bir firma benim görüşüme göre yok heryer ahbap çavuş ilişkisi .. şu an hangi bankaya geçtiniz oran şartlar vs nedir bende banka arayışı içindeyim alternatiften çıkacam 350 k 55gün önce 14% baglamıştım

4.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Kamu bankalarının mevduat müşterisi konusunda aralarında ''centilmenlik anlaşması'' yaptığını Halkbank'ta çalışan bir mt. söyledi bugün.Bildiğim kadarıyla bu suçtur ama açıkça söylemeye cesaret ediyor.Başka bir kamu bankasında ise mevduatınız için size teklif edeceğimiz max orandan daha düşüğünü teklif ederiz diye söyleyip mevduatımın hangi banka da olduğunu sordu.Konuşma telefonumda kayıtlı, sonuç alabileceğimi bilsem dava açmak isterim ama hukukun guguk olduğu yerde psikiatrik vaka yaparlar insanı.
    Aynı şeyi Halkbank mt bana da söyledi 2 hafta önce.

5. Sallamış.
    Finansbankt'ta böyle bir durum yoktu.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    ...O da aynı olayın finansbank internet sitesinde de olduğunu söyledi. Demek ki bu iki banka da katarlıların ve TC. yasalarını hiçe sayıyor ve mudilerle adeta alay ediyorlar dedim. Kız söylediğine pişman oldu. Daha ortada kriz bile yokken ne demek bir gün boyunca internetten eft engellemek ?

6. Mevduat faizleri üzerinde görülmemiş bir baskı var ben şimdiye kadar böylesini görmedim glp 13.50 olmuş bu oranın altında teklif eden banka var resmen tasarrufçu ile dalga geçiliyor

7. Pek mantıklı değil ama; GLP'den her banka istediği kadar para çekebilir mi, yoksa belli limitler söz konusu mu?

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Mevduat faizleri üzerinde görülmemiş bir baskı var ben şimdiye kadar böylesini görmedim glp 13.50 olmuş bu oranın altında teklif eden banka var resmen tasarrufçu ile dalga geçiliyor

8.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Pek mantıklı değil ama; GLP'den her banka istediği kadar para çekebilir mi, yoksa belli limitler söz konusu mu?
    dow jones üstad daha iyi açıklayabilir bu konuyu

Sayfa 200/1006 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •