Sayfa 200/359 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

Bir de dikkatimi çeken bugünkü hacmin yuksekligi oldu.Teknik olarak tavandan eksiye dönerek bu kadar yüksek hacimle kötü bir kapanış aldık.Normalde zirvede oluşan bu mumun görünümü ve yapılan yükse hacime bakarak düşüşün devam edebileceğini düşündürüyor

Sayın Eagle24 aynı düşünceyi bende paylaşıyorum.umarım bir günlük dönüş barı değildir.dediğiniz gibi olumlu beklentilerimiz ve güvenimiz devam ediyor..Bende sat al yapmadan devam ediyorum.yaşlandım artık

2. Sn.Eagle24 teşekkür ediyorum..

3. Yarın artılı kapanış yapabilirse güzel olur..

4. arkadaşlar greenx in yanında temel olarak yazılımlar artık son çeyrek bilançolarını da satın almaya başlayabilirler.....en iyi bilançoları son çeyrekte geliyor...geçmişte hatırladığım kadarıyla yazılımlar tüm yıl boyunca yatar ama son çeyrek geldiğinde bir yıllık hareketlerini yaparlardı...sektör hareketlendiğinde atatp de hareketlenecektir..

bu beklentinin yanında green x de çok önemli..bu iki beklenti ile birlikte artık üç basamaklı rakamları görebiliriz...atatp nin her bir şirketi amerika gibi yazılımların değeri bilinen ülkelerde milyar dolarlarla değer görüyorlar...biz atatp den bir milyar doları istiyoruz....sanırım çok da şey istemiyoruz...

bu beklentiler ile bu sermaye yapısı ile atatp çok şeyi hakediyor...ben de tek lot trade etmeden tutmaya devam ediyorum...
    Son düzenleme : keko; 16-11-2023 saat: 08:21.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. https://x.com/alkatrazkuscusu/status...OTvJSyo0Vy4hWg
    Piyasa farkına varmaya başlıyor..

6. Bereketli bir gün olması dileğiyle

7. Çok aksiyona gerek yok sindire sindire gitmesi tercihimdir.

8. piyasa atatp nin yaptığı ikonsları konuşuyor...yine atatp nin 2 milyar nufusu olan ÇİN pazarındaki büyümesini konuşuyor...piyasa yeni yeni keşif etmeye başladı...bundan sonra da yine yeni keşif edenler ortaya çıkacaktır....bu hisseye ilk girdiğimde de söylediğim gibi twiteer üstadları çok sonradan bu hisseyi dillendirmeye başlayacaklar...tıpkı gesanda olduğu gibi..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 200/359 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •