Sayfa 200/297 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2409 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Hafta içinde tapu devir işlemi gerçekleşmiş olacaktır diye verilen KAP haberinden sonra
    Kağıdın taban görmesi enteresan
    Demek ki kan emiciler yine iş başında
    Olsun zamanı gelince onların isimleri de teşhir edilir

2.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    bir kademe dahi spekülatif işlem olmadığına inanıyorum sebebi ise tamamen haber kaynaklı yükseldi suni hiç bir yükseliş yaşamadı malum şahıs aldı diye bugün verilen ceza çok saçma hisseyi zaten bürüt takasa alsan ne olur almasan ne olur ama her ne hikmetse millet satmak için sıraya girmiş vaziyette 1.bilançodan sonra bakalım bunları yapabilecekmisin merak ediyorum ama yinede hissenin başına bu belayı açanın Allah bin türlü belasını şu mübarek günde versin inşallah
    Amin .

Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    bir kademe dahi spekülatif işlem olmadığına inanıyorum sebebi ise tamamen haber kaynaklı yükseldi suni hiç bir yükseliş yaşamadı malum şahıs aldı diye bugün verilen ceza çok saçma hisseyi zaten bürüt takasa alsan ne olur almasan ne olur ama her ne hikmetse millet satmak için sıraya girmiş vaziyette 1.bilançodan sonra bakalım bunları yapabilecekmisin merak ediyorum ama yinede hissenin başına bu belayı açanın Allah bin türlü belasını şu mübarek günde versin inşallah
    Amin......

4. Neyse moralleri bozmayalım . Sonuçta bu kriz ortamında üretimini % 50 artıran bir Dardanel hissedariyiz. Tabiki biraz psikolojide oynayacaklar diye düşünüyorum. Ben Mayıs ayından daha umutluyum. Çünkü bilanço için 1 ay kaldı.

5. daha önce de yazmıstım ; önemli olan tahta sahibi + sirket sahibinin nereye tasımak istedigi ..

umarım bu derinhisse olayı bizi kötü etkilemez .. sadece alım dekonlartını koymus twittera .. arkadası da virmanla gelenleri satmıstır belki de ..

bakalım kagıtlarını amacladıları yere götürmeden satacaklar mı ?

telefonla satıs hakkı var hala..

6.  Alıntı Originally Posted by Nezihi Yazıyı Oku
    daha önce de yazmıstım ; önemli olan tahta sahibi + sirket sahibinin nereye tasımak istedigi ..

umarım bu derinhisse olayı bizi kötü etkilemez .. sadece alım dekonlartını koymus twittera .. arkadası da virmanla gelenleri satmıstır belki de ..

bakalım kagıtlarını amacladıları yere götürmeden satacaklar mı ?

telefonla satıs hakkı var hala..
    Sn. Nezihi acaba maliyeti ortalama ne kadardır? Bir õngörünüz var mı? Şimdiden teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Nezihi acaba maliyeti ortalama ne kadardır? Bir õngörünüz var mı? Şimdiden teşekkürler.

benim kisisel tahminim Derinhisse birisi veya bir grup adına islem yapıyrodur .. belki de sirket sahibinin adına.

maliyeti 8 ay önce girdiyse 1.70 civarıdır .. 179 bin takipcisi var ve o ne derse körü körüne alan garibanlar var..

bence ceza Dardanele degil kisilere geldi cunkü bütün hisselerinde cezalı durumdalar ..

ilk defa iyi haberler arka arkaya geliyor ve tapu devri + yeniden degerleme + haziranda bilanco beklentisiyle düzelecektir ..

ama kimse malını bedava kaptırmak istemez .. korkarım cok acaip hareketler görecegiz

YTD ..

8.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    İnsanların satmak için sıraya girmelerini kendimce yorumlamak istedim.
    Aşağıdaki linkte ki Sarı alan zirveyi ve dünkü tabanı ifade ederken turuncu alan pazartesi gününün tabanını kırmızı alan ise pazartesi taban kapatması halinde salı gününün tabanına kadar olan alanı gösteriyor.
    Öncelikle cezanın çok yersiz olduğunu düşünenlerdenim. Burada hissenin brüt takasa geçmesiyle beraber çıkmak isteyen yatırımcıların tabana mal vermesiyle başlayan sonrada sürü psikolojisine dönüşen bir taban gördüğümüzü düşünüyorum. Peki sürü psikolojisi bu kadar etkili olur mu sorusuna cevap bulmaya çalışalım. Grafikte de görüldüğü üzere yatırımcıların büyük kısmının hatta tamamına yakınının karda olduğu düşünüldüğünde şatış emri yazmanın çokta zor olmayacağı aşikardır. Turuncu kısımın dip noktası yanı pazartesi gününün tabanı bile birçok yatırımcının karda olduğu seviye olduğundan ve perşembe kapanışta tabanda azımsanmayacak kadar şatış emri ile karşılaştığımızı da düşünecek olursak bu tabanında kaçınılmaz olduğunu söylemek pekte yanlış olmaz sanırım ve bu olasılıktan yola devam edecek olursak salı günü yanı kırmızı alanın dip seviyesi, burada fiyatlar her ne kadar geri çekilmiş olsa da orta ve uzun vadeli yatırımcıların hala karda olduğu seviyeler olacak ancak yinede satış baskısında azalma olacağı gibi alıcılarında daha fazla kendini göstererek tabanda satışları karşılayacağını ve gün içinde yukarı doğru sürüklenme yapabileceğini düşünüyorum ama yinede bunun bir tepki yükselişi olacağını bir yada iki günlük cılız atak sonrası 2 hafta kadar ara ara yukarı hareketler görsekte kısa vadede aşağı yönlü gevşemeler olacağını düşünüyorum. Ta ki gerçek anlamda destek bulup yönünü yukarı çevirene kadar.

https://invst.ly/qnbp4

Sayfa 200/297 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •