Sayfa 201/595 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 4757 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Evet yönetim mi tutmuyor verdiği sözleri.Bunu eleştirecekse biri bu sana düşmez.Ya sen senin durumun ne olacak senin yönetimi eleştirecek durumun mu var burada.Bazı yazıları yazarken hiç yüzün kızarmıyor mu acaba?

Bende daha yanındakinin kim olduğunu bile bilemeyenleri serivereceğim burada ortalığa ondan sonra ağlamak yok ama.Sürekli herkes ile boş boş konuşacağına sen önce şapkayı önüne koy kendi aklını başına topla.Tonlarca malın var elinde ama elinde 1000 lot malı olanlar gibi davranmandan daha komikte hiçbir şey olamaz burada.3-5 ay önce birileri burada şirketi kayyuma devrederken neden hiç sesin çıkmadı yoksa bir yakının o ara 10 liralarda verdiği malı mı yerine koymakla meşguldü?

Peki bunları neden yapıyorsun burada.Çünkü elinde tuttuğun tonlarca maldan ettiğin zarar dururken tahtada ettiğin 3-5 lot tradeten kazandığın 3 kuruş için yapıyorsun bunları.Yapma.

Hiç kimse başta sen olmak üzere buradaki bir kaç kişi kadar bu tahtadaki dümencilerin ekmeğine yağ sürmedi.

Ne dedim ilk olaylar olduğunda savcılık lafı ettim,geçen bir daha tekrarladım burada mangalda kül bırakmayan bazılarınız kelime bile edemedi.Çünkü aranızda kimlerin savcılık lafı duyulduğunda nabzının tavana vurduğunu ben çok iyi biliyorum.

3-5 ay önce birileri burada şirketi kayyuma devrederken neden hiç sesin çıkmadı yoksa bir yakının o ara 10 liralarda verdiği malı mı yerine koymakla meşguldü?

10 liradan kaç lot mal satıl da yerine konamıyor .anlamadım. Kardeşim senin matematiğin yok mu hisse şuan 2,25x2,48=5,58 TL
    Yüzlerce lot var tahtada da almak isteyip .Tahta sığ diyen yönetime ve sizin bilginize.
    Yönetim BATISÖKE ye %4 nü aldırıken ödediği fiyatın ortalamasını düşürmeye baksın.Hisse fiyatı yerlerde sürünüyor.
    Bu yönetim hisse geri alımı kararını neden uygulamıyor.Alınmış bir karar var ortada.
    Yönetimdeki mantık hem kekim dursun , hem karnım doysun.
    Hisse fiyat grafiği her şeyi anlatmıyor mu? Sanki Yönetime dün geldiler.Yıllardan beri Yönetimde olanlar aynı değil mi?
    Yap bakalım hisse geri alımını agresif şekilde. o zaman hisse fiyatı nereye gelecek görelim.Para cepten vermesine gerek
    yok LİMAN gayet güzel nakit yaratıyor. Vergisel avantajı da var. (ÇEK KREDİYİ LİMAN dan BOŞU BUŞUNA KURUMLAR VERGİSİ DE
    ÖDEMEZSİN.ALDIN GÜVENDİĞİN ŞİRKETİNDE HİSSELERİ BU KADAR UCUZ FİYATTAN KİM SATIYORMUŞ BİR GÖRELİM DEĞİLİ Mİ?)

ytd.
    Saygılar,

2. Benim matematiğim var fena da değildir.Sen iyi bilirsin.Sizin şirket neden hisse geri alımı yapmıyor?Bırak laga lugayı ben sana zırnık kelime etmem bundan sonra.Cevap mı verecem sana o günler geçti.Al eline telefonu her zaman yaptığın gibi sağı solu herkesi ara onlardan fikir al.Onlar yetmiyormu da bir de gelip topicde yazı yazıyorsun?Burada amaç ne?

Amaç ne sölim çünkü senin için benim tarafımdan deniz bitti.ve gerekirse düşüncelerimi öğrenmemen için Badi beyimizden de sonsuza kadar laf yerim hiç sıkıntı değil.Onun günahı vebali de boynuna.

O yüzden beni fazla zorlamayın bu topiğin çivisi falan kalmaz.

Badi beyimiz bak aklında bulunsun kusuru olan adam hiçkimseye benim gibi gider yapamaz.O yüzden atla hopla zıpla dilediğin gibi yazı yaz ama biraz aklın varsa bize bulaşma artık.Ben de bu toplara girmek zorunda kalmayayım.Siz böyle beraber mutlu mesut topiğinizde ayakta uyumaya birileri de sizi ayakta uyutmaya devam etsin bence sakıncası yok.

Şimdi bana uzunca süre müsade.Zaten bilgi kırıntısının bile olmadığı bu topicde bulunmak çok uzunca bir süredir sadece aptallık ve vakit kaybı benim için.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 26-02-2019 saat: 11:54.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Bu tahtada ,o adam şöyle yapmış bu adam böyle yapmış beni hiç ilgilendirmez.Burada söz konusu patron ve yönetimin aciz olmasıdır.(yada işlerine öyle geliyor.)patronsuz bu tahtada hiç kimse hiç birşey yapamaz.başkalarına b... atmanın bir anlamı yok.gerisi cacık hoşafı.nokta.ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Benim matematiğim var fena da değildir.Sen iyi bilirsin.Sizin şirket neden hisse geri alımı yapmıyor?Bırak laga lugayı ben sana zırnık kelime etmem bundan sonra.Cevap mı verecem sana o günler geçti.Al eline telefonu her zaman yaptığın gibi sağı solu herkesi ara onlardan fikir al.Onlar yetmiyormu da bir de gelip topicde yazı yazıyorsun?Burada amaç ne?

Amaç ne sölim çünkü senin için benim tarafımdan deniz bitti.ve gerekirse düşüncelerimi öğrenmemen için Badi beyimizden de sonsuza kadar laf yerim hiç sıkıntı değil.Onun günahı vebali de boynuna.

O yüzden beni fazla zorlamayın bu topiğin çivisi falan kalmaz.

Badi beyimiz bak aklında bulunsun kusuru olan adam hiçkimseye benim gibi gider yapamaz.O yüzden atla hopla zıpla dilediğin gibi yazı yaz ama biraz aklın varsa bize bulaşma artık.Ben de bu toplara girmek zorunda kalmayayım.Siz böyle beraber mutlu mesut topiğinizde ayakta uyumaya birileri de sizi ayakta uyutmaya devam etsin bence sakıncası yok.

Şimdi bana uzunca süre müsade.Zaten bilgi kırıntısının bile olmadığı bu topicde bulunmak çok uzunca bir süredir sadece aptallık ve vakit kaybı benim için.
    Boş konuştun yine .senin uzmanlık alanın takaslara bak bakalım. Hisse geri alımının alası yapıldığını görürsün.
    Öyle sallamakla olmaz. Şirket alındığındaki payla şimdi pay dağılımına bak.ne kadar aktif şekilde hisse geri alım yapılığını
    KAP tan görebilirsin. Elinde hisse tutanlara Nasıl para kazandırdıkları. Biraz gerilere bak...
    Senin ne dediklerini de ,biz biliyoruz.

Ytd.
    Saygılar,

5.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Bu tahtada ,o adam şöyle yapmış bu adam böyle yapmış beni hiç ilgilendirmez.Burada söz konusu patron ve yönetimin aciz olmasıdır.(yada işlerine öyle geliyor.)patronsuz bu tahtada hiç kimse hiç birşey yapamaz.başkalarına b... atmanın bir anlamı yok.gerisi cacık hoşafı.nokta.ytd.
    Aynen patron ne derse o olur. nokta. Kabahati başkasına kesmeye gerek yok. Hisse geri alım yaparsın olur biter. Kim bunun
    karşısında durabilir. Sanırsın sanki karşı tarafta sınırsız HİSSE SENEDİ var. Sınırsız olan paradır.
    ytd.
    Saygılar,

6. Burada küçük yatırımcı, tahtada büyük trader.Sıfır piyasa bilginizle ancak hayal dünyanızda olur böyle bir dünya.Tahtada oyunun bizim üzerimize oynandığını anlayamacak kadar bilgisizsiniz bu işlerde.Öyle mi Sayın Cari ne dersin özellikle son cümleme sen çok ilgilenirsin bu işlerle mesela değil mi?Engin bilgilerinden bak sana fırsat verdim herkes faydalansın.Bakalım burada menfaatine giden yol için daha ne kadar tiyatro yapacaksın merakla takipteyim.Hoş yanında oturan insanın varlığından bile bir haber olan mı desem yoksa inkar edecek kadar cüretkar mı desem mesela bilemedim!

Sayenizde çoktandır topiğin hali körler sağırlar birbirlerini ağırlar tadında.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 26-02-2019 saat: 16:18.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Endeks 105 bin,Batıçim ise sonunda tarla fiyatınında altına geldi,Pd’mizi arttırmak için çalışmalar devam ediyor galiba ...
    400 dönüm araziye her dönüme 1 villa yapıp satsan bundan fazla ediyor...

8.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Bu tahtada ,o adam şöyle yapmış bu adam böyle yapmış beni hiç ilgilendirmez.Burada söz konusu patron ve yönetimin aciz olmasıdır.(yada işlerine öyle geliyor.)patronsuz bu tahtada hiç kimse hiç birşey yapamaz.başkalarına b... atmanın bir anlamı yok.gerisi cacık hoşafı.nokta.ytd.
    İşte bu dediklerinde saçmalığın dik alakası çünkü bilgisizsin.Tahtadakinin ne yaptığı seni sonuna kadar ilgilendirir.Hatta tahtada olan bazılarının tahtada ne yaptıkları burada ne yaptıkları da seni sonuna kadar ilgilendirir-ilgilendirmelidir.Ha tabii senin derdin burada başka ise onu bilemem.Patronla ilgilendiğin kadar işte bunlarla ilgilenmezsen buralarda kendini ne kadar komik durumlara düşürdüğünü de anlamazsın.Asla patron eleştirilmezdir diye de bir yazım olmadı.Sadece patronda dahil hiçkimseye hakaret etme dedim kaç kez onu da anlamadın.Arada çok büyük bir fark var.Yazmim diyorum zorla yazmak zorunda bırakıyorsun beni.Çünkü herşeyi çözen sen var ya aslında herşeyden bir habersin.

Sayfa 201/595 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •