Sayfa 202/1023 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. 4.76 ya 4.77 ye değdirirler mi?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    85'i çok denedi sıra 78'de gibi duruyor.
    tebrik ederim tohtor bey
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ben tamamen kendi adıma söylüyorum, %19 brüt negatif Tl mevduat faizine tav olup 1 Cent`imi dahi bunlara kaptıracak kadar ne safım nede neyse işte ondanım...
    Ne yapacağız ama umutabi, 7.0 lara çok inandık ama olmuyor, bir şekilde düşürüyorlar işte. Ben de full dövizdeyim ama düşündüğümüz gibi olmuyor açıkcası. Yabancı halen çöp seviyesinin altında da olsa not , yatırım yapıyor bir şekilde.
    Ben de satmam ama çok da 7.0 ümidim yok .

Alıntı Originally Posted by ozziem Yazıyı Oku
    Ne yapacağız ama umutabi, 7.0 lara çok inandık ama olmuyor, bir şekilde düşürüyorlar işte. Ben de full dövizdeyim ama düşündüğümüz gibi olmuyor açıkcası. Yabancı halen çöp seviyesinin altında da olsa not , yatırım yapıyor bir şekilde.
    Ben yine kendi adıma söylüyorum , Dolar için her hangi bir hedef fiyatım yok. Şuraya gelir şuradan Dolarımı satarım yada faiz şuraya çıkar Tl ye dönerim böyle beklentim yok. Her şeyin olabileceğini düşünerek sadece kendimi kendi çapımda güvene aldım o kadar. Dolar 3 Tl ye düşsün yeterki güven geri gelsin Türkiye kazansın ben daha mutlu olurum hem vallah hemde billah.

Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    İşte yanlış yerde konuşuyor gelse burada konuşsa ya en az 60bin itibar puanı ile yolcu ederiz kendilerini
    yok ya çok uçuk rakamlar
    powelldan destek bekliyoz ersoy kesmez bizi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

altına ve pariteye verdiler ama bizde doalr salındı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ozziem Yazıyı Oku
    YORUM: Fırtına Ağustos`ta başlıyor

Ama asıl ciddi tablo, bankacılar korkudan seslerini çıkaramasalar da, finans koridorlarında dedikodusu dolanan listede. Kimi Türkiye`nin, kimi bulunduğu ilin en büyükleri arasında yer alan şimdilik 85 şirketin kredi borcunu ödeyemeyecek duruma düştüğü iddia ediliyor. Ve bilançoları sarsılan bankalar Ülker, Doğuş vb. devlere yaptıkları yapılandırmada ipin ucunun kaçacağını gördükleri için pazarlığa yanaşmıyorlar.
    http://www.paraanaliz.com/2018/genel...asliyor-24669/

Bunlar beklenirken nasıl Dolarlarımı bozup Tl ye geçebilirim hemde bu şartlar altında bankaya koyarak !...

8. 7 beklentisi varsa bile bu birkaç haftada olacak iş değil. Zaten bir anda öyle birşey olursa elinizdeki dövizin artışına sevinemeyeceğiniz bir dünyaya gözlerinizi açarsınız.

Sayfa 202/1023 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •