Sayfa 202/253 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252 ... SonSon
Arama sonucu : 2021 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    borusan mannesman alman şirketi ile yarı yarıya ortak bir şirket her sene temettü ödemesi yapıyordu son 2 senedir şirket yatırım yapıyor kapasite artışı hasılat artışı oldu 7 milyar tl den 22 milyar tl ye yükseldi 2023 sonunda 2 milyar dolar hasılatı 40 milyar tl hasılat yapar dolar 20 tl de kalırsa yeni 162 milyar dolara şirket satın aldı kapasitesi cirosunu 1 milyar dolara çıkarıyor ilave kapasite artışları da olacak bu sene temettü vermeyebilir 2023 sonunda hasılatı çok artacak uzun vade düşünen için çok karlı bir şirket yatırımcıların çoğunluğu günlük aylık düşünüyor kazanır ama bir başka hissede kazandığını verir .
    yatırım tavsiyesi değildir
    Haberi okursanız , alınan şirketin ödeme takviminde ödemenin bu yıl peşin olarak ödenmeyeceğini,üç yıllık takvime bağlandığını görürsünüz.

2. haberleri matriks den ben yapıştırdım 192 094 milyon dolar / 19 38 dolar kuru ile 3 milyar 141 milyon yapıyor bu sene ödnmiyecek diye bir madde yok 1 nci yıl 2 nci yıl 3 ncü yıl diye yazılmış şirket 2021 yılı 12 aylıkda 2 milyar965 milyon stok varken 7 milyar borç olmuş 2022 / 9 aylık da stok 7 milyar 600 milyon borç 13 milyar 800 milyona çıkmış şirket ham madde zamlarından etkilenmemek için yassı malzemeye yatırmış 2 senedir başka yatırımlar ve türkiyeden söküp amerikaya götürdüğü boru fabrikası montajı ve ilave yatırımları var .
    yatırım tavsiyesi değildir

3. tavan ve kımse yok belkıde ulkenın en buyumeye aday şirketi nasıl coın tarzı hisseler peşinde millet foruma bakınca anlasılıyor twterdada kımse yazmıyor çok yolu var

4. Arkadaşlar! Genel kurul gündemine ait bilgiler bugün gelir mi acaba?

5. 2 milyar dolara yakın ciro gelebilir.. piyasa değeri yaklaşık 1 milyar dolar.. Şaka yapıyor olmalısınız
    bana pandemi dönemindeki 20 tl de duran thy yi anımsattı..

6.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    2 milyar dolara yakın ciro gelebilir.. piyasa değeri yaklaşık 1 milyar dolar.. Şaka yapıyor olmalısınız
    bana pandemi dönemindeki 20 tl de duran thy yi anımsattı..
    Aynen bunu bakalım kimler gorebiliyor

7. Usdtr için öncü gostergemi acaba ,

8. Bu kadar güzel bir şirketi çogu kuşlu sitedeki hocalarda dahil dogru dürüst yazan yok herkesi uyutmuş gitmiş maşallah...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 202/253 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •