Sayfa 202/272 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252 ... SonSon
Arama sonucu : 2175 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Hadi bir de grafik paylaşalım da tam olsun.
    Bugünkü hareket güzel ve beklenen hareketti. Şubat ayından gelen düşen hattı güzel bir şekilde kırıldı. Rsı indikatörümüz de dük olmuş durumda. Şimdi hedefi önceki tepe fiyatı olacaktır. Ama daha önemlisi Teknik olarak 9,73 üzerinde kaldığı sürece hedefi fibo 161,8 seviyesi olacaktır. Fiyat sormayın şimdi başımız belaya girmesin. Bol kazançlar dilerim....
    Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi olamazzzz.....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    2 sorum olacak Umut.

1.Bu grafik ne diyor.
    2.Bu Osmanli neden cok yuklenmis hisseye, kimin adina hareket ediyor, bilgi var mi ?
    Hocam grafiğin yenisi attım. O esnada siz yazmışsınız. Dün o grafiği paylaşmamdaki amaç sıkışmaya dikkat çekmek idi. Açıkça yazamıyorum fakat insanların artı grafik okuyabilmesi lazım. Bu tip sıkışmalarda beklenir be kurulunun yönüne göre pozisyon alınır. Dün böyle güzel gördüğüm grafikleri topiklerinde paylaştım. Hepsi de iyi yönde kırdı şükür. Saygılarımla....

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Hocam grafiğin yenisi attım. O esnada siz yazmışsınız. Dün o grafiği paylaşmamdaki amaç sıkışmaya dikkat çekmek idi. Açıkça yazamıyorum fakat insanların artı grafik okuyabilmesi lazım. Bu tip sıkışmalarda beklenir be kurulunun yönüne göre pozisyon alınır. Dün böyle güzel gördüğüm grafikleri topiklerinde paylaştım. Hepsi de iyi yönde kırdı şükür. Saygılarımla....

Umut hocam sıkışma bitti mi yoksa, grafikten fazla anlamam.

4. Geçen haftalarda yapılan operasyonun aynısını bugün de yaptılar. Diğer sitede herkese yok TGS A.S ile ortak olacakmis diye asparagas haber vererek millete yukarıdan malı verdiler. Bugün olan bu arkadaşlar. Y.t.d.

5. Altta kademe yok üstte kademeler boş olan hissenin grafiiği mi olur?Sazan mı arıyonuz , bu hissede ekmek kimseye yok anlayın artık !!!!!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,872
    Sen varsın ya . . .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,872
    pazartesi 10.26 TL ile başlarsa şaşırmam .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 202/272 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •