Sayfa 206/388 ÝlkÝlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 1,641 - 1,648 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Benim baktýðým grafik çok basit. 50 ve 21 günlük basit ortalama var bunda. Hala al vermemiþ ve zaten al verdikten sonra trene binmek için tek bir fýrsat olacaktýr. Al verdikten sonra kaça çýkar bilmiyorum ama oradan aþaðý gelip, 21 günlük ortalamaya deðerse son fýrsat oluyor genelde...

Al vermeden önce 15-16 arasýna deðme ihtimali de yüksek. Kýsa vadeli alacaklar için en güzel seviyeler oralar olacaktýr diye düþünüyorum...

Dil aslandýr, yatar eþikte...

2. 50,21 basit ort. ile sen para kazanamarsýn .o grafik çöp.

Bugün var bi hareket,,spekler aþka geldi
    YORUMLAR TAVSÝYE NÝTELÝÐÝ TAÞIMAYIP YATIRIM DANIÞMANLIÐI KAPSAMINDA DEÐÝLDÝR. YATIRIMCI PROFÝLÝNÝZE UYMAYABÝLÝR.

bizim zilli dik duruyor da endeks çok hareketli.. haftalýk tut 7647.96 7642.65 test edildi..

Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Bugünün hacim bari gayet iyi, tabi Bir þeyler söylemek için erken. Umarým dönüþ mumumuz olur, nasip neyse o, sabýrla beklemeye devam

6. Bekleyelim, görelim...

Alýntý Originally Posted by HYPATAI Yazýyý Oku
    50,21 basit ort. ile sen para kazanamarsýn .o grafik çöp.

7. Sn. Hissedarxd yazdý. Odaþ bir þirket kurup, böyle kaymak bir iþe giriyoruz diyebilirdi. Neden Cante'ye paslýyor bu kaymaðý?

Ben de yazdým. Odaþ %80 halka açýk. Bir þekilde Odaþ'ýn Cante paylarýný borsada satýp, kendileri alarak kaymaðýn çoðunu Odaþ yerine kendilerine alacaklar. Cante'nin borsaya açýk paylarýnýn kimde olduðu da meçhul. Böylece bu ütopik yatýrým sonuç verirse kaymaðýn çoðu kendilerine kalacak...

Benim aklýma gelen tek senaryo bu. Gerçek nedir zaman gösterir...

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Venezuela petrol iþinin ODAS tarafýndan CANTE'ye hem de bedelsiz olarak altýn tepside sunulmuþ olmasýný not ettim ama... Normal akýllý biri, gider bir þirket kurar, bu bal kaymak geliri kimseden habersiz cebine indirirdi ama bu arkadaþlar CANTE yatýrýmcýsýný çok sevdikleri için ! "yaw bizde zaten para çok, yiyemiyoz, biraz da siz yiyin" demiþ olabilirler mi ???

8. Sayýn hayek, toplantýya gideceðini söylemiþti. Bakalým ne haberler getirecek bize. Þu forumda en takdir ettiðim kiþidir kendisi, yatýrým yaptýðý bütün þirketlerin genel kurullarýna iþtirak etmek gibi bir özelliði var. Benim vaktim yok, ve Ýstanbul'da deðilim. Sýrf kendisi ile hasbýhal etmek için bile giderdim yine olmadý...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Sayfa 206/388 ÝlkÝlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •