Sayfa 207/388 ÝlkÝlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 3099 madde; 1,649 - 1,656 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

Ortaklar, kurula katilanlarinizdan geri bildirim bekliyoruz.

2. Ýyi bir haber olsa her yerden alma þansý verir miydi

3. Artýk buralardan satýlmaz deyip alýyoruz. Hadi hayýrlýsý...Heybe dolmak üzere...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

4. Valla artýk bende algoritma, robot, grafik mrafik yok, iþlemler bildiðin kara düzen. Bam bam...

5.  Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Valla artýk bende algoritma, robot, grafik mrafik yok, iþlemler bildiðin kara düzen. Bam bam...
    🤣🤣🤣

Genel kuruldan ne haberi çýkarsa kaðýdý iyi etkileyeceði de meçhul
    Odaþa geri alým programý açýkladýlar sürünüyor.
    17.40 lardan sattýktan sonra 18,50 gördü ulan kaptýrdýk malý dedim saðolsun hiç þaþýrtmýyor 17,45 yine 2 günde
    Ne oldu da %6 geri geldi?

6. Sayýn Erdoðan görevini layýkýyla yerine getirmiþ ! olan o meþhur ikiliye son bir faiz artýþý sonrasýnda güle güle der mi acaba ? Seçim öncesi de iyi gider hani, benim sözümü dinlemediler ben nas dedim onlar ne yaptý gibisine...

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Sayýn hayek, þu forumda en takdir ettiðim kiþidir kendisi..
    aynen, benim de temel bilgi. ve birikimlerini önemsediðim bir kiþidir.. zaten geçmiþe dönük hisse senedi seçimlerine baktýðýnýzda bunu gözlemleyebilirsiniz... özellikle 6 tl den 80 tl ye gelen Kuyas 25 tl den 300 tl ye giden osmen gibi senetlerde zirve yaptý..ondaki sabrýn 1/10 bende olsa bana yeter..

cante.. þimdilik 3 günlük al sinyali üzerinde walse devam..

not. 8 günlük kýrmýzý çizgi aþaði çapraz alttýðýnda belirlediði seviye al tut seviyesidir
    üstü güzel altý üzer..

Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Yatýrýmcý olacaksanýz xu30 hisselerinden düzenli temettü veren hisseleri tercih ediniz.

Tek beklentinin mahkeme kararlarýna kaldýðý,(ki onu da önceden fiyatlamýþtý ),her türlü ali-cengiz oyunlarýnýn döndürüldüðü böyle fýrýldak hisselerde yatýrýmcý olunmaz.Olsa olsa kumarcý olunur.Kumar masasýnda her zaman masa sahibi kazanýr. Arada bir aðýza bir parmak bal çalarlar.Sonrasý ayný bildik hikaye.
    Ýlk fýrsatta kazancýnýzý cebinize koyun.
    Aynen USTAT ýn dediði gibi BAM BAM BAM
    Kumarhanenin hikayesi bitmez.Meblað büyüdükçe hikaye de o kadar büyük olur.
    Stressiz ve bol kazançlý yeni yýllar dilerim.

Sayfa 207/388 ÝlkÝlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •