Sayfa 212/428 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1. Teknik grafik olarak işlemiyor denemez, temel analiz işlemiyor.

2. Genelde fibo618 den dönmesi makbulldür. Belli olmaz izlemek lazım temettü tarihte belli olsa bari.

3. Zır cahil, kumar gibi borsada islem yapan bir topluma kalkmis fibo618 diyorsunuz, kimsiniz siz ? Teknikten bahsediyorsunuz, sonra temettu tarihi belli olsa diyorsunuz...Spk bedelsiz hisse verecegi tarihi bildirmez, verecegi gun borsa kapaninca kap'a haber duser. Bu nasil bir tezat, bu tip forumlarda yazi yazanlarin cogunun ne oldugunu zaten isi bilenler biliyor, buralardan okuyup islem yapan zavalli ky leri de Allah mubarek gunde bir an evvel akıllandirsin. Emeksiz basari olmaz, bu borsa icin de gecerli...

4. "SPK bedelsiz hisse vereceği tarihi bildirmez" cümlesini anlamadım.
    "SPK değil şirketler verir bedelsizi ve SPK konuyla ilgili sadece izin/onay makamıdır" diye biliyorum.
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

5.  Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    "SPK bedelsiz hisse vereceği tarihi bildirmez" cümlesini anlamadım.
    "SPK değil şirketler verir bedelsizi ve SPK konuyla ilgili sadece izin/onay makamıdır" diye biliyorum.
    Tabii ki Spk vermeyecek, kastettigim sey onayladiktan sonra tarih vermez, onceden bilgi vermez manasinda idi. Haklisiniz ifade bozuklugu olmus, ama ne demek istedigimi anladiginizi umuyorum.

6. Teknik mi ahahaha ;) bedelsizin spekulatif hareket dışında hiçbir anlami yoktur. Ayni brutten cikma muhabbeti gibi. Kim ne derse desin hic bir yatirimci temettu vb sey icin almaz bu hisseyi... Ruletciler alir. Ytd

7. Umarım bugün 78 ve üstü kapatır bir umut

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Çok sıkı bir algı operasyonu yapılıyor burada umarım herkes görüyordur olan biteni

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 212/428 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •