Sayfa 214/1005 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Viop LVİ

altın ve gümüş israil ********i yüzünden iyi yükseltiler.......

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,660
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    yolunu yapıyorum alsak mı almasak mı deye
    Ben yola gelmem yol bana gelsin diyor bak

https://www.youtube.com/shorts/wlueunLoyJc

az kaldı şu ramazan bi bitsin hayırlısıyla ..canım çok fena aslan sütü çekti

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    kchol demeye kalmadan birilri tepeden iyi salladı vadeliye.........vay be paraları nasıl kazanıyorlar....pardon soygunu çok hızlı yapıyorlar.....
    Bugün siftah yapamaduk yımırtalı pideyi cebten alıp eve götürücem dayucuğum sende durum nedir, bugün pek tırtıklamadın herifi
    Bilgi: BIST Pay Piyasasi 9 Nisan 2024 tarihinde yarim gun acik olacak ve resmi tatil sebebiyle takas yapilamayacaktir. 5 Nisan'da gerceklestirilen islemlerin takasi 15 Nisan'da, 8 ve 9 Nisan tarihlerinde gerceklestirilecek islemlerin takasi ise 16 Nisan'da yapilacaktir. Yurt disi piyasalar ise bayram suresince acik olacak ve yurt disi hisse senedi alim/satim islemleri gerceklestirilebilecektir. Yurt Disi Hisse Senedi islemleri icin resmi tatil suresince Yapi Kredi Mobil uzerinden para transferi islemi yapilamayacaktir.mersis..
    Mesaj gelmiş dayu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Van Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen DEM Parti’nin adayı Abdullah Zeydan’ın memnu haklarının elinden alınması ve AKP’nin Van İl Seçim Kurulu’ndan mazbata talebinde bulunduğu iddiasının kentte yayılmasıyla kentte gerginlik çıktı. DEM Parti’nin il binası önünde basın açıklaması çağrısıyla yurttaşlar “Abdullah Zeydan onurumuzdur†diyerek sokağa indi.

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Şu leş tayfadan daha KOYUN KİMSE YOK...NEDEN? BODRUM,İZMİR çöpten geçilmiyor.Ama hala ısrarla CHP ye verirler.

Körfez kokuyor,altyapı yok..Ama hala CEHEPE derler.BUNU KENDİLERİ BİLE SÖYLÜYOR:Belediye iş yapmıyor ama yinede veriyoruz..

Onlarla çocukluğum geçti.Ülkemde bir mezhebin tebası var.Oranları %20 dir...BAKIN AKP-MUHAFAZAKAR-MİLLİYETÇİ partiler,onların evinin kolonunu-kapılarını altın bile yapsa yine CHP den ,marjinal soldan vazgeçmezler.

KOYUN DERKEN 10 kere düşünün.

Sen kendi eğitimin yaz bakayım..Hele benim MÜSLÜMAN-DİNDAR akrabalarımın DERECELİ EĞİTİMİNİ yazayım sana.Direk YKS ilk 1.000 den çıktılar.

Dindara laf atarken gusul al veya EVRENDEN YARDIM iste sonra konuş..

Gördünüz, AKP seçmeni ne kadar bilinçli.Yeri geldiğinde REİSE sağlam uyarı yapar..Ha REİS uyarıyı dinler DOSTLARINA-İSLAMA sahip çıkarsa,2002 ruhuna dönerse......ÖZLEMLERİ-KEMALİST ALİ YERLİKAYALARI def ederse..İSRAFI-RÜŞVETİ-ŞATAFATI bitirirse...Başımın üzerinde yeri var..Sadece benim kazandıracağım 50 oy var..ciddiyim..Her türlü ikna ederim.

O çekirdek taban kapı kapı dolaşır oy toplar.2028 de %60 ile gelir...Biz ekonomi için değil değerlerimizi sattığı için AKP ye vermedik.

ve biliyoruz ki GÜLÜCÜKLER DAĞITAN CHP ve tayfası güçü eline geçirince ; 28 şubat-katsayı ve FABRİKA AYARLARI OLAN İSLAMA TAVRINI gösterecektir..

CHP,katıksız bir zafer kazandı.BU NET.Çoğu AKPYE oy verenlerin tepkisiydi. Benim 28 şubatta ÇOK sıkıntı çeken kardeşim ve ailesi(5 oy) bile tepki için CHP ye verdi(Bana göre hataydı.kendini inkar etmektir...olmadı YRP verseydi)OLAYI GÖRELİM Kİ gerçekçi çözümler üretelim.

Neyse biz REİSE uyarımızı yaptık..Kaybettiğimiz, ÇÖP TOPLAMA(BELEDİYE) olsun..MESELE İKTİDARDIR-GÜÇÜN SEMBOLU CB seçimidir.
    Ekonomik rezaleti göz ardı etmek sana yakışmıyor...

Resmen kamikaze dalışı gerçekleştirildi...

Populizm tavan yaptı...

Karşısında beş para etmez bir muhalefet topluluğu olduğu için kurtardı...

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bugün siftah yapamaduk yımırtalı pideyi cebten alıp eve götürücem dayucuğum sende durum nedir, bugün pek tırtıklamadın herifi
    Bilgi: BIST Pay Piyasasi 9 Nisan 2024 tarihinde yarim gun acik olacak ve resmi tatil sebebiyle takas yapilamayacaktir. 5 Nisan'da gerceklestirilen islemlerin takasi 15 Nisan'da, 8 ve 9 Nisan tarihlerinde gerceklestirilecek islemlerin takasi ise 16 Nisan'da yapilacaktir. Yurt disi piyasalar ise bayram suresince acik olacak ve yurt disi hisse senedi alim/satim islemleri gerceklestirilebilecektir. Yurt Disi Hisse Senedi islemleri icin resmi tatil suresince Yapi Kredi Mobil uzerinden para transferi islemi yapilamayacaktir.mersis..
    Mesaj gelmiş dayu
    bugün işlem yaptımda daha çok kchol de işlem yaptım speğin paralarını tırtıkladım.....hissede daha güzel oluyor dayucum.......

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Van Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen DEM Parti’nin adayı Abdullah Zeydan’ın memnu haklarının elinden alınması ve AKP’nin Van İl Seçim Kurulu’ndan mazbata talebinde bulunduğu iddiasının kentte yayılmasıyla kentte gerginlik çıktı. DEM Parti’nin il binası önünde basın açıklaması çağrısıyla yurttaşlar “Abdullah Zeydan onurumuzdur†diyerek sokağa indi.
    bu gerginlik tehlikeli.....bir işarete bakar .....dem insanları alanalara çağırırsa durumlar sertlleşir......dikkatli olmak ta fayda var.......

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bugün işlem yaptımda daha çok kchol de işlem yaptım speğin paralarını tırtıkladım.....hissede daha güzel oluyor dayucum.......
    Sabah tüpü şortlasaydın birde ordan tırtıklardın dayucuğum, yarın temettü dağıtacak, vergiden kaçanların satışı ile kızardı benim aklıma da geldiydi emme elleşmedim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Sayfa 214/1005 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •