Sayfa 215/1032 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Dostum boyle bir ihtimal yok... Net soyluyorum QNB nin boyle bir olayi yok.. Belki Commerical Bank of Qatar olabilirdi onlar da ABanki aldilar coktan onlarda da oyle bi durum yok...

Spekulasyon yapmayalim bence isimize bakalim.. Dolarim olsa olumune bozar burdan Halk alir sonar unuturdum birkac yil..
    hocam böyle şeyler tabiki yok, th hocam kısaca derki bakın bu hissede ne ümitler var ne potansiyeller var, yani bizim fonda daha çooook halkb var bir kademede yukarıdan versek kar bizim karimiz

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by blu Yazıyı Oku
    anlamadim ayransiz hocam. bunlari yapanlar FETOsh olabilir mi sence? hihihihihi.
    yav napayim sen bize fetosh diyorsun hep. bir kere de biz diyelim, kizma hemen.
    Fetocular bayram ediyordur ama bunu yapan REIS.. Piyasa REISin ve yanindaki omurgasiz sozde danismanlarin ekonomi soylemlerini ciddiye almiyor... Ciddiye alinacak pek bi taraflari da yok isin dogrusu...

anladim. haber var mi haber? sen iyi takip ediyorsun.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Fetocular bayram ediyordur ama bunu yapan REIS.. Piyasa REISin ve yanindaki omurgasiz sozde danismanlarin ekonomi soylemlerini ciddiye almiyor... Ciddiye alinacak pek bi taraflari da yok isin dogrusu...
    Nasıl ciddiye alsınki : bak dün akşamki yazım

jöleli çıkmış ekrana karşısındada bi kukla sallıyor merkezin eli güçlü imişte tokadı çakınca piyasanın aklı şaşarmışta bunların alayı böyle ulan camış al karşına piyasa bilen birinide adam sana geçirsinde geçirsin aklını alırlar joleli.çık trt ye al kuklayı karşına ohh. adam joleliye soru bile soramıyor.yıllardır reise diyorlar istediğin kanalda konuşalım diye reiste kafasına göre 2 sunucu ile konuşuyoda konuşuyor.dolar 5e dayanıyor bu camış hala merkez piyasanın aklını alır derdinde .MİLLETİ İYİCE MAL YERİNE KOYUYORLAR YA.

noluyor bu kiza da. zugurtlugunden, zarrabin cikinovasindan dolayi dolari olmamasindan en az batik banka cikti diye ragbet mi gormeye basladi yoksa.

6. Böyle bir günde yabancı alıyorsa vardır bir bildiği...

Drexty hocam, iti izi at izine, at izi okuz izine karisik artik. kimin kim oldugu belli degil.

8. Seanslik grafikte Bollinger ust banda kadar ulaştı.Burda dirence karsilasti. Indikator meraklısı oldugumdan degil ama teyit amaçlı kullanmayı önemserim.

Gunluk 8-9 Mayista Bollinger alt banda değmiş John Bollinger der ki eger fiyat alt banda değdiğinde hacim ve fiyat hareketini hesaplayan teyit indikatöru ornegin accumulator distribution yukari çevrilirse bu dip teyiti olabilir bu olmuş.

RSI alim bölgesinde.

Haftalikta sanki dip oluşumu var gibi bollinger alt banddan kopmuş fiyat.

Saatlikte bulut uzerine ciktik 8.03 uzeri kapanış guzel olur. Trade amaçlı bakarken buluttan asagi inis stop nedeni olabilir bu kisa periyotta .

Hissenin yuku cok ağır oldugundan destek yaptigi yerlerde bile yogun satis kademeleri ile karsilasiyor.

Bugun 8.03 ve uzeri kapatırsa uzun pozisyon taşıyan biri olarak iyi olur derim. 7.84 TP seviyem olur bugun icin .

Sayfa 215/1032 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •