Sayfa 22/964 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 169 - 176 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Ne desem bilemiyorum. Zavallı diye kastedilen tecrübesiz bilgisiz k.yatırımcı dır. Ayrıca, şirket bu duruma düşürülmeden önce, spk ya defalarca şikayette bulunmuş birisiyim. Spk ve borsa başkanlığından tarafıma verilen cevaplar elimdedir. Sadece insaf demekle yetinecegim. Davadan iyi sonuç almanız en çok beni mutlu eder. Zira telafisi mümkün olmayacak zararım oldu bu pislikte. Umarım anladınız dostum...
    Hocam o zaman kelimeleri secerek kullanmaliyiz degil mi??? Her yatirimci devletin koymus oldugu kanunlara gore yatirim yapar.

Bu durumda yatirimcilar zavalli degil onlar uzerinden algisiyla onayanlar ya da kotu niyetli patronlar zavallidir. Ky nin 3 kurusuna goz diktikleri icin...

Yoksa ulkesinin borsasina yatirim yapanlar degil

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Onun icin olusumda olun olmayin hepimiz ayni gemideyiz mucadelemizi hep birlikte goturelim. Kanuni olan hakkimizi alalim. Yoksa birisi gelir hepimize zavalli der ki kendisi de bu hisseye girip cikan bir arkadastir. Biri gelir firsatcisiniz der. Ama bu arkadaslar hep guclunun yanindadir.

Halbuku yasalar biz azinliklara da bir suru hak vermistir. Biz 170 kisi ile bu haklarimizi takip ediyoruz. Ama bunu hepimiz icin yapiyoruz. Ins mahkemelerimiz hizli bir sekilde biter de gk yaptirabilirsek ak-karayi birlikte gorecegiz.

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app
    Eyvallahh kardeş tasaklarina sirket kurban olsun

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Arkadaşlar bende fesih davasına katılmak istiyorum ne yapmam lazım ?? yardımcı olursanız sevinirim

4. Arkadaşlar kottan atılınca ne oluyor. Süreç nasıl işliyor?bilgisi olan varsa ??

5. kottan atılmasını hiç bir yatırımcı istemez. Herkes kendi kararını kendi verecektir. benim kararım da kendime ait ve 35 bin zarardayım. 4 yılım da yanında heba olan bir başka durum. şuan bu kadar zararda iken kottan atılsa da umurumda değil. Dedim ya herkesin kendi okuyup dokuyacağı süreçtir. 30-35 aralığında olsaydı zararımı telafi edip çıkabilirdim belki. ama gel gör ki zararımı daha da dibe basma gayetindeler ve gördüğüm kadarıyla 0,20 altına da baskılıyor. Ey dahdacı mısın nesin sen bu şekilde davranırsan seninle birlikte tümden kottan çıkmaya hevesliyim bilesin. Beni hissenden çıkamamamın sebebi işte sensin. sen dibe bastıkça ben nasıl çıkayım. Ne yapmak istediğin de belli değil. Kottan mı çıkıyorsun çıkarsan çık. Hodri meydan. Yazdıklarımın tamamı kendi şahsıma ait ve benim kendi hayatım için aldığım karardır, hayatıma dair aldığım kararlar hiç kimseyi bağlamaz. Ama dahdacı da anlayacağını eminim gayet net anlamıştır.YTD
    Son düzenleme : hasson34; 06-03-2017 saat: 16:30. Sebep: düzeltme

6. bunlar sonuna kadar gideceğini defalarca ifade etti...bu kottan atılma ise henüz çok erken bir tartışma...ikinci ikaz gelecek ki millet tam tırssın selim de malı toplasın...belki üçüncü ikazı bile bekleyebilir

7. EEE selim sayılgan makatı..niyayet hisse yerinde oynadı....aç kapadan bıktı millet..ne olacaksa olsun... yeterki senin gibi insanlar toplum içinde dolaşmasın. çok tehlikeli..senin yerin ya cehennemin dibi.. yada cezaevi inşaallah burdan birini boylarsınnnnnnnnnnn

Sayfa 22/964 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •