Sayfa 22/448 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 3578 madde; 169 - 176 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Burada soru işareti olan şu;
    Bugün Cumhurbaşkanı sözcüsü IMF ile herhangi bir anlaşma girişimleri olmadığını söyledi.Önümüzdeki 1 yıl içinde ödenmesi gereken 174 milyar dolar dış borç ne ile ödenecek? MB nin elinde olan dövizler MB'ye ait değil.MB döviz kasası tamtakır oldu.İhracatta dramatik düşüş var ve bunun bir süre daha sürmesi de kaçınılmaz.Turizm sektörü zaten ortada.Sadece korona virüsleri otellerde yer ayırtmış.
    Yani diyorum ki,minareyi çalan kılıfını hazırlamıştır ama nasıl?
    Sanayi sektörünün bırakalım ilk üç ayını ilk altı ayında belirli birkaç sektör haricinde kar açıklamaları mümkün değil.
    Bu arada hükümet zorunlu olarak para basıyor.
    Evet! borsaya şüphesiz herkes orta vadeli bakıyordur.Ama bu borç meselesi belirsiz.Ya ABD bizi kazanmak ve bazı tavizler koparmak için para verecek ya da IMF ile anlaşacağız.Ama şayet her ikisi de gerçekleşirse toplam kredi miktarı 50 milyar doları bulmazsa yine ilaç olmaz düşüncesindeyim.Haydi hayırlısı.

2. hareketlendi sanki, haber filan mı var acaba??ytd

3. Anlaşılan tahtacı bu fiyatlarda kendini pek huzurlu hissetmiyor, onun için bir şekilde uzaklaşmak istiyor ama nasıl.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Anlaşılan tahtacı bu fiyatlarda kendini pek huzurlu hissetmiyor, onun için bir şekilde uzaklaşmak istiyor ama nasıl.
    aşağı gitse, 5.00 leri kaçırdığına hayıflanan hiç de azımsanmayacak bir çoğunluğa mal kaptıracak, yukarı vursa bu konjonktürde nasıl olacak..? haber lazım haber, öyle laf ola beri gele cinsinden değil, güzel ve etkili haber lazım.. yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    aşağı gitse, 5.00 leri kaçırdığına hayıflanan hiç de azımsanmayacak bir çoğunluğa mal kaptıracak, yukarı vursa bu konjonktürde nasıl olacak..? haber lazım haber, öyle laf ola beri gele cinsinden değil, güzel ve etkili haber lazım.. yatırım tavsiyesi değildir.
    Aynen, ama şu salgınla ilgili pozitif bir gelişme ve sonrasında Mercedesçilerin fabrika ziyaretiyle hisse hızla ivmelenebilir.
    Sanki yataya sarması için biraz daha yukarılarda olması lazım gibi.

6. Endeksdeki 2 bin puana sıfır tepki hiç yakışmadı sana cemts, en kötü 6.50 üstü yapmanı beklerdik.
    Mercedes tedarkiçsi olmuşsun ama şahin kadar bile hızın yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    Boşluğuna soktuğum'un lanet tahtası...

5,55......5,85 arası boşluk, obruk çukuru gibi duruyor orada.

Tahtaya girmek isteyenleri'de korkutuyor bu durum..

Tahtanın geçen hafta cumadan bu yana yürümemesinin sebebi o...

Ben bile almıyorum, kötü bir haberde 5,00 lere sarkar diye.

Yeminle bir çok tahta şuanda 110 bin endeks seviyesini yakaladı.

YTD...

8.  Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    Boşluğuna soktuğum'un lanet tahtası...

5,55......5,85 arası boşluk, obruk çukuru gibi duruyor orada.

Tahtaya girmek isteyenleri'de korkutuyor bu durum..

Tahtanın geçen hafta cumadan bu yana yürümemesinin sebebi o...

Ben bile almıyorum, kötü bir haberde 5,00 lere sarkar diye.

Yeminle bir çok tahta şuanda 110 bin endeks seviyesini yakaladı.

YTD...

Valla biraz delikanlıysa bırakın boşluğu 6 altına sarksın da görelim.
    Geçmişte bir çok tahtada bu düşünceyle malımızı kaptırdık, kaç sene önceydi Erbosan, son dönemlerde Karel'de aynı sebepten dolayı kaptırdım şahsen. Hala bekliyorum dolmasını.

Sayfa 22/448 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •