Sayfa 22/1004 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Viop LIII

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    kısaca özetliyim..

çekiliş yok.

şartlar belli.
    Popülarite. 2023 itibarıyla Twitter'ın 541 milyon aylık aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Mecrada her saniye 6000, her dakika 350 bin, her gün 500 milyon, ve her yıl 200 milyar tweet atılmaktadır.

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    İllaki canım aslı hisse senedi olsada farklı bir enstrüman oluyor sonuçta. Bazen spot sabitken, O ay ki vade eksi veya artı olabiliyor. Atıyorum Ekim vade +5 olabiliyor gibi.

Sent from İPhone 16 Pro Max
    Anladım, teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    yeni alım için zamanı değil...tabii bence.

kendimce yeni alım seviyesi gelirse. devir daim the machine yi çalıştıracam.

şu sıralar anca satıyoruz parça parça
    Hisse senedi piyasasından bahsediyorsan, endeks senetlerinin tabiki riski arttı. Ama alanın da satanın da sebebninin olduğu bir piyasa biri düşerken diğeri ile ayakta tutmaya çalışıyorlar. Yine de endekse karşı kürek çekmek manasız olabiliyor...

Mesela Aefes 2134 lira ile 1 kontrat (100 adet hisse demek) alabiliyorsun. Normalde sen Aefesin hisse senedinden 100 tane alsan 10 bin lira hepsi bu gerisi aynı kar zarar aynı oluşuyor

Şimdi daha iyi anladım o zaman çok fazla yeni bir serüvene atlamanın gereği yok.

Dünyanın en büyük uranyum tedarikçileri arasında bulunan Nijer'de askeri cuntanın yönetimi ele geçirmesi uranyum fiyatlarında yükselişe sebep oldu.

özelde fransa nın afrikada ki hegomomyasına darbe ...rusyanın afrika açılımı denebilir....bu durum bile afrika devletlerinin hayrına değil....her durumda ezilecek nijerya halkı olacak....keşke bu halkların bağımsızlığı için bir uyanış olsaydı....amerika ve avrupa sömürge zihinlerinin sinir uçlarına bastı rusya....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Şimdi daha iyi anladım o zaman çok fazla yeni bir serüvene atlamanın gereği yok.
    İşi biliyor ve anliyorsan az parayla az zamanda daha çabuk büyürsün, değilse çok çabuk batarsın. Burada yazanların çoğu kaç defa batmıştır, kaç defa çıkmıştır.
    Kimisi de hala batıktır, ego kasmak için yazar çizer.

abkanın hissesini ifşa edip..

hepimiz çıkacaz.

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    İşi biliyor ve anliyorsan az parayla az zamanda daha çabuk büyürsün, değilse çok çabuk batarsın. Burada yazanların çoğu kaç defa batmıştır, kaç defa çıkmıştır.

Yok o kadar riski alamam hisse senedi piyasası yeterince riskli bana göre. Sadece sohbeti izlerken yabancı kaldığım terimleri öğrenmem gerekecek. Anlayışınız ve sabrınız için tekrar teşekkür ederim.

Sayfa 22/1004 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •